Skocz do zawartości

Creative Zen X-Fi 2 / Sony NWZ-S638


Mateusz K.

Recommended Posts

Witam !
Chciałbym kupić jakiś odtwarzacz mp3 z pamięcią 8 GB. Wcześniej miałem Sony NW-E002, później Creative'a Zen. Zależy mi przede wszystkim na jakości dźwięku, a zdjęcia, filmy itp traktuje raczej jako dodatki ;p dotychczas rozważałem iPoda nano 4g ale z wielu opinii wynika że wcale nie jest tak dobry. I jak na razie najlepiej w moich oczach wyglądają Creative Zen X-Fi 2 i Sony NWZ-S638.
Do tego pierwszego przekonuje mnie przede wszystkim sama marka i obsługa prawie jak w moim poprzednim Creative Zen. Ale podobno interfejs dotykowy nie jest zbyt dopracowany, wiesza się. Plus jest jeszcze taki że baterie można ładować ładowarka np po Motoroli V3 którą posiadam ;p
Z kolei Sony NWZ-S638 wypadł całkiem nieźle w jakimś teście o którym czytałem w internecie ale miałem wcześniej Sony NW-E002 i do szału doprowadzało mnie oprogramowanie do wgrywania muzyki, z którego wolałbym już nie korzystać ;p (i ładowanie przy kompie albo kupno ładowarki)

Wiecie może coś o tych odtwarzaczach, albo macie jakieś inne propozycje ? Aha, jeśli chodzi o kasę to wolałbym nie wychodzić powyżej 450 zł.

pozdrawiam
Mateusz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...