Skocz do zawartości

słuchawki bezprzewodowe


Recommended Posts

Witam,

Od razu zaznaczam ze jestem laikiem w temacie.

Moj problem jest nastepujacy - szukam sluchawek bezprzewodowych do komputera do uzytkowania w zasiegu jednego pokoju (5x5m). Nie jestem szczegulnie wyczulony na jakosc dzwieku (wiem,wiem to profanacja z mojej strony - prosze wybaczcie), najwazniejsze to abym bez problemu slyszal rownierz co sie w domu dzieje (dziecko mam a posluczhac muzyki bym czasem chcial).

Tak na moj laicki rozum to jakies sluchawki ktore nie beda izolowac od odglosow zewnetrznych i za duzo szumow nie beda robily.

Cena nie jest szczegolnie istotna ale oczywiscie w rozsadnych granicach (rachej nie hi-end). Prosze napiszcie jakie marki polecacie, jakie modele i ogolnie jakies wskazowki w szukaniu.

Dzieki wielkie za wszelka pomoc
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Moj problem jest nastepujacy - szukam sluchawek bezprzewodowych do komputera do uzytkowania w zasiegu jednego pokoju (5x5m).



Nie jestem fanem słuchawek bezprzewodowych, ale swoje zalety one mają.
Jeżeli jesteś zainteresowany, to mogę Ci odsprzedać za niewielkie pieniądze moje słuchawki firmy Sony, które leżą u mnie na szafie bezrobotne od chyba 2 lat.
Nie podam jaki to model, bo słuchawki są w Gliwicach, a ja jestem teraz w Anglii. Jedyne co pamiętam to że kupiłem je za 80 euro.

Zastanów się jednak nad słuchawkami przewodowymi - są lepsze, aczkolwiek kabelek potrafi być upierdliwy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...