Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

Posiadam irvera T60 i słuchawki sennheiser hd 202, które chciałbym wymienić na jakieś lepsze. Po 1,5 roku potrzebuje czegoś z wyższej półki, bo w zasadzie to już mnie nie satysfakcjonują... Z tego co wiem, do tego odtwarzacza niezbyt pasują "poduchy", ale inne słuchawki niż nauszne nie wchodzą w gre.
Słucham: psytrance, drum and bass, darkpsy, GOA, lunge, ambient, breakcore, EBM, czasami trip hop, downtempo, hip-hop, rock
Wiadomo na czym mi zależy, skoro słucham głównie muzyki elektronicznej. Nie chce korzystac z nich w domu, tylko wszędzie, bo rzadko się zdarza że ide dalej niż 50m bez muzyki na uszach, więc byłoby dobrze, gdyby można było je jakoś składać (nie jest to konieczność).

Cena którą chce przeznaczyć na słuchawki to max 500-600zł (jak będzie taniej, to sie nie pogniewam).

ALE jeśli moj irvier sie totalnie nie nadaje do słuchawek nausznych, to jestem w stanie przeznaczyc do 800zł na nowy odtwarzacz i słuchawy.

Licze na waszą pomoc
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Hej , jeśli nie kupiłeś jeszcze słuchawek to polecam Hd380 pro , mam od niedawna T60 i z nimi gra cudownie w Twoich gatunkach bas będzie rewelacyjny , reszta pasma też jest znakomita no może najwyższa góra lekko cofnięta ale i tak ja slychać nieźle, raczej nie zaklują w uszy a czytelność dźwięku wspaniała , T60 daję radę je napędzić .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...