Skocz do zawartości

ONKYO,DENON


m28723m

Recommended Posts

Założyłes nowy wątek tylko nie wiem po co?Co z niego wynika ?Puste słowa nie poparte konkretami.Z twoich innych postów można wywnioskować że uważasz się za osobę która na sprawach związanych z audio zjadła przysłowiowe zęby.Więc nas uświadom co najlepiej kupować a czego nie?Żebyśmy nie kupowali jak to określiłeś szajsu.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dawno tak sie nie usmialem jak czytajac posty m28723m. Najbardziej przypadly mi do gustu 2 :

".Polecam ALTUS 300 za 700 zł.sztuka,są tez 200,a najtańsze 110.dlatego one bo mają największą efektywność w db a to jest najważniejsze."

"Ja mam kolumny ALTUS 300 połączone kablami bardzo grubymi tzn zarówno + jak i - .
średnica czyli serokość waha się w granicach + (5 mm), - (5 mm).razem cały 10 mm.
Dlaczego takie duże.Ponieważ im szersze tym mniej się nagrzewają i lepiej przewodzą muzykę tak jak chinch
pozłacany a nie zwykły.Rozumiesz.Polecam takie kable.Wybierz jakieś profesionalne."


I mimo podlej pogody humor mi powrocil hehe icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra - dość tych wygłupów - weekend się skończył, czas się wziąć do pracy.

Temat zamykam, a większość postów ich autora usuwam - jako niemerytoryczne, pisane na siłę (często dłuuugo po ostatnim poście poprzednika) chyba tylko dla liczby postów... , raczej mało wnoszące do tematu itd. A o potencjalnej "burzy na Forum" to już wcześniej wspomniał Muzyczny_Gość

Pozdrawiam
PS. No to jeszcze Radi73 się tu załapał przed zamknięciem - ale akurat z tymi stwierdzeniami by nie wyrzucać radosnej twórczości do kosza to się nie zgodzę. W potencjalne "uspokojenie..." też jakoś nie wierzę icon_mrgreen.gif Jak ma być porządek i w miarę spokojnie - to będzie!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem niezły ubaw z naszego nowego ,,hurtownika" bylejakich postów icon_smile.gif. Myślę, że szkoda tak radosnej twórczości wyrzucać do kosza. Na jakąś, bądź dwie płyty w naszym konkursie chyba już zasłużył, jak je otrzyma to może uspokoi się....
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...