Skocz do zawartości

Zestawik Rotel - które kolumny?


lump

Recommended Posts

Jak kupowałem wtedy Rotela /4 lata temu/ w TopHiFi to usiłowali mi wcisnąć te BMW ,wziąłem je nawet do
domu ale po tygodniu oddałem. Seria 300 niezbyt udana no chyba ,że do KD .........zero muzykalności.
Jak już B@W to seria 600 a najlepiej ta nowa ....... słuchałem z innym sprzetem towarzyszącym ale
myślę ,że do Rotela by się nadała.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Cytat

Jakie kolumny polecicie do rotela 02 (ra02/rcd02), preferuję wolnostojące cena max 2500zł. Muzyka bez preferencji - wszystko, pokój 18m.


Witam,

wszedłem ostatnio w posiadanie CD Rotel i wzmacniacza Rotel (z drugiej ręki) do tego dołożyłem kolumny firmy ELAC
i efekt przeszedł moje oczekiwania. Gra to wszystko melodyjnie, wyraźnie i czuć moc drzemiącą w trzewiach. Ze względu na sąsiadów nie przekroczyłem jeszcze godziny 11 na gałce icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

ELAC zacna audiofilska Firma ,w Polsce mało znana i niedoceniana.


dziękuję, i cieszę się, że ktoś podziela moje zdanie. Znajomi polecali mi Tannoye M4 (można znaleźć na allegro za ok 1000 pln używane) ale dla mnie grają odrobinę za miękko, za dużo w nich "aksamitu". Elac'i są bardziej neutralne i melodyjne zarazem.
pzdr
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...