Skocz do zawartości

Jakie CD lub DVD - dobre stereo z moim zestawem...


augustflacha

Recommended Posts

witam...potrzebuję fachowej porady odnośnie wyboru używanego cdka do mojego zestawu...zależy mi głównie na stereo ,nie wykluczam jakiegoś dvd ale żeby stereo było porównywalne z cdekiem(jeżeli to jest możliwe bo teraz posiadam archaiczny przeskakujący cd sony cdp 395 i kiedy porównałem stereo z dvd manta emperor4 to po prostu to dvd wypadło tragicznie źle) jeżeli by to miało być dvd to musi mieć usb....a może jakiś blueray?jak tak to też z usb... kumpel mi powiedział że na jakimś budżetowym samsungu jakość stereo jest super powala niejedno cd, sam nie wiem nie słyszałem...aha no i cena, myślę że ten cdek to tak max do 200 plnów a dvd czy blueray trochę więcej, wiadomo ale bez przesady z takimi z najwyższej półki...
z góry dzięki za podpowiedzi, bo przeglądam allegro czytam fora i mam już kręćka, jedni piszą że coś jest dobre inni że to badziew, już sam nie wiem czego mam szukać....
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie czego zmieścisz się w 50zł z wymianą lasera na nowy w Twoim CDku.
Kilka modeli laserów SONY (w tym Twój KSS-240A) jest łatwo dostępne i w miarę tanie.
A zamontowanie całego modułu lasera (bo tak są najczęściej sprzedawane) to raczej prosta sprawa (w razie czego można kupić cały moduł lasera wraz z wózkiem).

Natomiast za 200zł będzie ciężko kupić odtwarzacz DVD grający w stereo lepiej niż zwykły CD jak Twój...

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...