Skocz do zawartości

H/K HD980 - problem


Recommended Posts

Witam,

Mam następujący problem - zakupiłem w okazyjnej cenie odtwarzacz cd z tematu, który to odtwarza niektóre płyty doskonale, inne zacina, a jeszcze innych nie jest w stanie odczytać wcale. Jest to o tyle dziwne, że nie ma to najmniejszego związku z ryskami na płycie itp., stan wszystkich sprawdzanych oceniam na bdb/idealny. Jako, że jestem kompletnym laikiem w sprawach audio, nie mam pojęcia, co to może być. Czego to objaw, co powinienem zrobić, ile może kosztować potencjalna naprawa?

Bardzo proszę o pomoc i z góry serdecznie dziękuję!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Sprzęt ten zapewne wymaga czysczenia i konserwacji całego bloku optycznego tzn. Laser do czyszczenia oraz najlepiej regulacja i konserwacja całej mechaniki. Jeśli nie miałes nigdy z tym do czynienia to raczej sam sie za to nie zabieraj... Oczwiscie wiekszosc serwisów RTV powinno wykonać taką usługę. Koszt to około 30-80zł. W najgorszym razie może to być do wymiany niestety a wtedy koszt to zaleznie od tego czy sama optyka czy z mechanika i czy oryginał to od 30-do nawet 200zł. Osobiscie mógłbym Ci pomóc z tym ale chyba to dośc daleko do Ciebie.... pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...