Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich, chciałbym zasięgnąć waszej opinii.
Czy można brać bez obaw wyżej wymienione słuchawki z allegro?? Cena ok 900 zł jest jak najbardziej atrakcyjna biorąc pod uwagę, że w sklepach kosztują ok 1500zł.
Czy trafiają się nieoryginalne, czy raczej można bez obaw takie kupować.
Z góry dzięki za odpowiedzi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używane czy nowe ?
Jak nowe to zapytaj Sprzedwcę o warunki gwarancji i porównaj z tym co oferuje Salon .
Jeżeli warunki nie odbiegają od standardowych a różnica w cenie jest duża to decyzja należy do ciebie.
Ja swoje kupiłem kiedyś na Allegro ze sklepu internetowego z dużą sprzedażą i pozytywnymi komentarzami.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat kilka tygodni temu kupiłem AKG, tyle że klasę niżej (AKG K 601) w Niemczech w sklepie internetowym za (z przesyłką) 610 PLN, gdzie cena w Polsce oscyluje w sklepach od 900 do 1300 PLN!! Zapłaciłem PayPalem, kurier był z nowiutkimi słuchawkami (i oczywiście paragonem) w ciągu trzech dni u mnie. Oczywiście kwestią wątpliwą jest tutaj zawsze gwarancja, jednak nie mam problemu z odesłaniem ich w razie problemów do sklepu w Niemczech (w którym dotatkowo obsługa jest również polskojęzyczna). Zastanawia mnie ta ogromna różnica cenowa - jeśli chodzi o AKG K 701 to nie ma problemu dostać ten sprzęt w Niemczech za ok. 750 PLN (bez transportu). 1500 PLN które widziałem w sklepach w Polsce to paranoja.
Może spróbujesz tej opcji? Poszukaj w Niemczech, ja jestem bardzo zadowolony.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
trafiłem tu ponieważ mam identyczny problem jak kolega mindcrasher - widziałem w sklepach akg 701 za około 900 (sklep AFG konkretnie) no i cena wydała mi się podejrzaną na tle innych sklepów w Polsce ale może to jest rzeczywista wartość tych słuchawek? Gdyby był ktoś kto zamówił to prosiłbym o jakąś opinie na temat tego (lub innego < 1000PLN) polskiego sprzedawcy. Natomiast na Amazon.de te słuchawki można kupić za 220 ojro (są też niższe oferty ale bez dostawy do Polski) i chyba właśnie stamtąd będę próbował je sprowadzić (dam tutaj znać jak kupię).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zastanawiałem się nad moimi AKG K601 z tego sklepu (AFG), również dziwiły mnie ich ceny. Nie ma w nich jednak chyba nic dziwnego skoro ten sprzęt kosztuje ok. 200 Euro na Zachodzie. Znalazłem na przykład teraz sklep w Niemczech: http://www.elektrowelt24.eu/shop/product_i..._AKG-K-701.html (Koeln), w którym 701 są za 215 Euro i możliwa jest wysyłka do Polski (trzeba jedynie zadzwonić do sklepu i uzgodnić cenę wysyłki).
Sam kupiłem moje 601 w sklepie Music-Town.de ( http://www.music-town.de/index.html ), niestety nie widziałem tam 701, można jednak zapytać (strona jest po polsku również, za Polskę odpowiedzialna tam jest miła dziewczyna z Polski icon_biggrin.gif ). Za przesyłkę dałem chyba z 11 Euro, co nie wygląda źle. W sumie wiele od tego zależy, znalazłem sklepy w Austrii, które chciały sobie 40 Euro za wysyłkę (!).
Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post poprzednika nie ma sensu cytować jego wypowiedzi!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam ,że te niskie ceny nie wynikają z tego ,że to podróbki ,zresztą oryginalne kupione w autoryzowanej sieci sprzedaży
powinny mieć certyfikat ,ale raczej z tego ,że produkcja odbywa się w Chinach.
Ostatnie wyczytałem,że nawet moje "flagowe" Senki HD800 też są tam produkowane ,chociaż Producent w swoich materiałach
reklamowych twierdzi co innego icon_confused.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ceny w Polsce często są brane z kapelusza .Na święta kupowałem zegarek żonie .Kosztował 250 zł.Jakie było moje zaskoczenie gdy ten model Timex-a znalazłem za granicą za 10 USD i tyle jest wart .Ostatecznie kupiłem go w sklepie internetowym za 108 zł i tyle nie jest już wart. icon_sad.gif

Pewnie podobnie jest ze słuchawkami.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Podejrzewam ,że te niskie ceny nie wynikają z tego ,że to podróbki ,zresztą oryginalne kupione w autoryzowanej sieci sprzedaży
powinny mieć certyfikat ,ale raczej z tego ,że produkcja odbywa się w Chinach.
Ostatnie wyczytałem,że nawet moje "flagowe" Senki HD800 też są tam produkowane ,chociaż Producent w swoich materiałach
reklamowych twierdzi co innego icon_confused.gif



Zgadza się. Moje AKG są oczywiście z Chin, jednak te, które oglądałem w Polsce (za dwukrotne pieniądze) również. Ale za to są "Designed in Austria" (albo "Engineered", już nie pamiętam) icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...