Skocz do zawartości

pierwsze stereo-pomoc w wyborze


oliho

Recommended Posts

Witam!
Jest to mój pierwszy post na forum ,wiec chciałbym wszystkich powitać...CZEŚĆ!
A teraz moje pytanie do Was-bardziej ode mnie znających się na audio:
Chcę kupić di mojego małego pokoju niewielki zestaw audio,przeglądałem już wiele ofert i wybrałem 3 z pośród których zostanie wybrana ta jedna...ta dla mnie icon_smile.gif
Oto one:
1)onkyo cs-315
2)sony cmt-hx5bt
3)philips MCD288

bardzo proszę o konkretne opinie ,a co za tym idzie konkretną pomoc przy wyborze.
pozdrawiam!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witam
Z zestawu który wytypowałeś, godny uwagi jest Onkyo CS-315. Weź także pod uwagę nie co droższą Yamahę Piano Craft E-320. Jednak najbardziej trafnym wyborem byłaby Yamaha PianoCraft E-810, jest droższa, ale radość z jej użytkowania zdecydowanie największa.


no ta yamaha prezentuje się świetnie i opinie o niej są rewelacyjne,ale to już jest trochę więcej niż planowałem wydać....dodatkowo przeczytałem ,że aby uzyskać naprawdę dobry efekt to należy do zestawu tego dołączyć jeszcze woofer...no i tu kolejne koszta,a nie chce kupic jakiegoś shit'u .
Na e-810 już w 99% jestem zdecydowany ,ale prosze jeszcze o poradę na temat tego woofer'a.
Jaki kupić? Czy yamaha e-810 ma specialne wyjscie dla woofera? Czy kompletować całośc z yamahy czy moze kupić jakiś inny?
max ile moge dać to ok.500 złotych...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cytat

Czy yamaha e-810 ma specialne wyjscie dla woofera?


Tak, posiada takie wyjście. Nie słuchałem e810 z subem, bo i nie było takiej potrzeby, basu była wystarczająca ilość. Z subem to jest tak, że podłączyć można prawie każdy, nawet i za 500PLN, tylko jak on zagra w zestawie.



Myślałem o takim :yamaha yst-sw012 koszt ok.370zł
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mam takie pytanie, a zeby nie zasmiecac forum to dozuce je tutaj, mianowicie jak powinny byc ustawione kolumienki z takiego zestawu? Czy koniecznie na wysokosci uszu? Pytam bo u mnie moglby by na 2 szafkach stac tylko ze wtedy byly by na wysokosci uszu gdy stoje. Gdy siedze jest to jednak polowe nizej. Jak wiec dopasowac zeby bylo idealnie. Nie wspomne o tym ze czesto slucham muzyki lezac icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...