Skocz do zawartości

Zamienił stryjek...


mejson

Recommended Posts

Tak mnie coś nosiło z tym moim starym pięciokanałowym amplitunerem DENON AVR-1000 i w końcu sprzedałem gada.
Słuchałem go tylko w stereo + sub i postanowiłem zamienić go na prawdziwe stereo.

Sub też poszedł na Allegro a ja czekam na wzmacniacz.

DENON PMA-915R - ma już kilka lat ale brzmienie i parametry mnie przekonały - byłem bliski kupienia PMA-655R, ale parametry starszego brata były dużo lepsze.
Stan idealny, no i cena także. icon_wink.gif

Tak więc zamienił stryjek siekierkę na kijek - zamiast amplitunera wzmacniacz i tuner.

Miał ktoś z Was do czynienia z PMA-915R?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostanio rowniez zainwestowalem troche. Kupilem nowe kolumny. dzis przyszedl do mnie rowniez ten Klotz (zaraz go podlacze), zamontowalem kolce w kolumny i kupilem zlocone wtyki bananowe. Ale zamiast podkladek radze zakupic u miejscowego kamieniaza płytu z granitu lub marmuru. Grubosc zalezna od wielkosci kolumn. Jak podlogowe to najlepiej z 5cm.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Tak mnie coś nosiło z tym moim starym pięciokanałowym amplitunerem DENON AVR-1000 i w końcu sprzedałem gada.
Słuchałem go tylko w stereo + sub i postanowiłem zamienić go na prawdziwe stereo.


Podłączyłem dziś wzmacniacz i ... oniemiałem.

To jest prawdziwe stereo a nie jakieś niekompletne kino domowe.
Nawet sub już nie jest potrzebny - basu dosyć.

Tuner Yamahy gra poprawnie - mięciutko i przyjemnie, ale CD podłączone Klotz'em to już mistrzostwo świata.

W wolnej chwili pobawię się w porównanie kabelków, na razie gra wspaniale.

Nie da się ukryć, że czeka mnie wymiana kolumn...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...