Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
zlowik

czego słuchamy w samochodzie

Recommended Posts

Mozna by pomyśleć że tego samego co w domu, ale czy napewno? Spokojnej cichej muzyki dobze nie posluchamy w tloku miejskim, a co na dłuższe trasy? u mnie obecnie zeppelingi w radioodtwarzaczu siedza icon_smile.gif

Gdy prowadzę swoje auto, słucham właściwie to samo co w domu, plus starsze kawałki. Zgrywam co jakiś czas nowy repertuar do karty SD, i mam na kilka godzin czego słuchać.

Jadąc samochodem przeważnie słucham Radia Planeta. Mam taż kilka płyt z mp3 i moją ulubioną muzyką. Jest to w praktyce ta sama muzyka którą słucham w domu.
Nie lubię się z nią roztawać na dłużej.

Nie rozstaję się ze swoimi ulubionymi wykonawcami. Mam radio z USB, do niego podłączam odtwarzacz MP3 i słucham w trasie to co lubię. Radia jako takiego, w samochodzie nie słucham.

Ja w aucie też słucham ulubionych kawałków, i często przesłuchuje nowości które mi wpadną w ręce. W służbowym słucham radia bo nie ma cd.
Pozdrawiam

W aucie słucham najczęściej radia.Ale są to raczej inne stacje niż w domu.Raczej jest to muzyka rytmiczna,najczęściej RMF Max.W domu raczej muzyka spokojna.To się nie nadaje do auta.Tam muzyka ma mnie nie usypiać.O wsłuchiwaniu się w niuanse nie ma mowy.

W aucie raczej słucham szybszej i głośniejszej muzyki jak w domu. Plumkanie do samochodu na pewno się nie nadaje.Tylko tam posłucham np radia Eska.

Ostatnio w aucie postanowiłem posłuchać płyt z "drugiej ligi" w domu ich nie włączam a czasami okazuje się że nie słusznie.Radio powtarzające w kółko te same utwory z playlisty już mnie znudziło.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować