Skocz do zawartości

Głośniki Creative Inspire T6160+ Karta dźwiękowa USB


Recommended Posts

1.W środę zakupiłem na Allegro głośniki Creative Inspire T6160. Dzisiaj przed godzina je dostałem. I pojawił sie problem. Chce je podpiac do notebooka,tam mam 2 wejścia,zielony i różowy,standard. A przy subwooferze są 3 kable-czarny,zielony i pomarańczowy. Jest to zestaw 5.1.
Potrzebuję więc w miarę dobrej karty dźwiękowej,jednak nie mam za duzo hajsu. Cena `170zl.

2.Potrzebuje taka kartę,aby z tymi głośnikami w miarę fajnie grało. Albo ewentualnie czy jest jakiś inny sposób na podłączenie owych głośników? Mam 2 wejścia w lapku-różowy i zielony,a przy subwooferze są 3 kable-zielony pomarańczowy i czarny. Ja mam w laptopie zintegrowana kartę dziękowa. Czy jest jakiś sposob aby to grało? Co trzeba zrobić i jak podłączyć. Proszę o odpowiedź.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W laptopie masz tylko jedno wyjscie (stereo) to jest to zielone gniazdo, czerwone to wejscie na mikrofon. Zatem jesli chcesz wykorzystać cały zestaw głosników to musisz kupić jakas zewnetrzną karte dźwiękową 5.1. Jesli mówisz, że masz na to 170zł to w sumie nie ma za dużego wyboru do laptopa, proponuję zakup CREATIVEa Surround 5.1 USB.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ma coś takiego:
http://allegro.pl/item1042810620_sweex_usb...144_kurier.html

i powiem Ci, że w porównaniu z integrą w laptopie to niebo a ziemia. Na serio gra bardzo fajnie i sporo możliwości. Cena ok 110zł więc jest ok. I nie wiem czy rozpoznasz różnicę między SB a tym Sweex podłączając do Twoich głośników
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli znasz tego SWEEXa i działa bezproblemowo to możesz spokojnie go kupić. Od integry każda karta zagra lepiej, kiedys do PCta kupiłem TRACERa za mniej niż 100zł i był zdecydowanie lepszy od REALTEKa na płycie głównej.

Na przyszłosć jak chcesz cos dodać do posta to nie pisz następnego, ale używaj opcji EDYTUJ icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...