Skocz do zawartości

Wzmacniacz Technics SA-GX180


iron73

Recommended Posts

Napisz jakiej muzy szukasz i czy mogą być używane czy wolisz nowe.
Jeżeli coś w stylu Hip-Hop, Dance, Techno, Rock to poszukaj Magnatów, JBL..
Jeżeli klasyczna, soul i inne spokojne to szukaj Tannoy, Wharfedale..

Oczywiście nie oznacza to, że JBL nie zagrają poważnej, a Wharfedale techno. Prawda jest taka, abyś posłuchał. Z własnego doświadczenia z Technicsami wiem, że fajnie grają właśnie z Magnatami czy JBL. do 1000zł masz już spory wybór.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem również o wymianie głośników w moich starych space 86 cena około 500zł,ale drugie 500 i są nowe.Te Jbl ES 30 są mniejsze od space 86 ale recenzje mają dobre .Mój technics to wiekowy sprzęt nie najlepszy i te kolumny ,kasa by zdziałała cuda.Interesuje mnie naturalne brzmienie.Może jeszcze jakieś propozycje,czy na tym poziomie nie poszaleje.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Moja rada jest taka: jeśli faktycznie dysponujesz kwotą 1000 pln, wyrzuć swój amplituner na śmietnik i kup najpierw dobry wzmacniacz - wiem co mówię. Co do Twojego amplitunera - użytkowałem ten model przez przeszło 10 lat, i dopóki nie zmieniłem na yamahę ax-500 nie wiedziałem jaki to marny sprzęt. SA-GX180 według mnie nadaje się jedynie do słuchania przez słuchawki. Ma strasznie małą moc, i raczej wydaję dźwięki a nie gra, jeśli mnie rozumiesz. Używany wzmacniacz kupisz juz za 300-400 pln [osobiście polecam Yamahę - brzmi naturalnie, świetnie oddaje ciepło nagrań analogowych z lat 70-80 a i potrafi nisko zejść, np. bas w nagraniach Prodigy czujesz w żołądku icon_smile.gif ]. Potem poszukaj jakichś fajnych kolumn podstawkowych - np. Tannoy [wydaje mi się, że kolumny podłogowe przy metrażu Twojego pokoju to raczej za dużo]. I powinieneś się w kwocie 1000 pln zmieścić.



Pozdrawiam


[cd technics sl-pg580a, wzmacniacz yamaha ax-500, podpięty pecet i kolumny magnat monitor supreme 200]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...