Skocz do zawartości

wygodne zamkniete słuchawki wokóluszne


Recommended Posts

witam wszystkich,
chcialbym zakupic sluchawki, a ze jestem w tym temacie nowicjuszem prosze o porade...

sluchawki przedewszystkim powinny byc wygodne (w poprzednich po dluzszym czasie uzytkowania zaczynaly bolec mnie uszy) beda one sluzyc glownie do sluchania muzyki(rock) oraz ogladania filmow na komputerze,

na oku mam Sennheisery HD 215, lecz moze ktos z wiekszym doswiadczeniem poradzi mi jakis inny produkt icon_smile.gif

wiem ze najlepiej byloby samemu przesluchac kilka egzemplarzy, ale chyba nie ma miejsca w krakowie gdzie mozna by to uczynic,

pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

witam wszystkich,
chcialbym zakupic sluchawki, a ze jestem w tym temacie nowicjuszem prosze o porade...

sluchawki przedewszystkim powinny byc wygodne (w poprzednich po dluzszym czasie uzytkowania zaczynaly bolec mnie uszy) beda one sluzyc glownie do sluchania muzyki(rock) oraz ogladania filmow na komputerze,

na oku mam Sennheisery HD 215, lecz moze ktos z wiekszym doswiadczeniem poradzi mi jakis inny produkt icon_smile.gif


Bardzo sobie chwalę konstrukcję słuchawek AKG K-400. Mimo noszenia okularów nie mam problemów z uciskiem.
Po kilku latach musiałem naciągnąć linki dociskające pasek pałąka do głowy.
Obecnie sprzedawane modele AKG mają podbna konstrukcje pałąka, więc pewnie podobnie dobrze leżą.
Są to jednak słuchawki otwarte, więc do rocka nie wszystkim pasują.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...