Skocz do zawartości

kolumny podstawkowe do 300-350 zl


Przemek222

Recommended Posts

Witam.Posiadam wzmacniacz Harman Kardon HK 6500 który gra dość ciepło.Potrzebuje do niego monitorków o chłodnym brzmieniu.Preferuje brzmienie jasne ze szczegółową górą dobrą średnicą oraz dużym aczkolwiek szybkim i punktowym basem.W oko wpadły mi kolumny:YAMAHA NS S20I.Mają głośnik basowy 20 cm oraz podobno są na głośnikach Vify.Co o nich myślicie?Prócz Yamah upatrzyłem kolumny Eltax Liberty 3 jednak te mają lekko wycofaną średnicę.Może podacie inne propozycje.Liczę na pomoc:)Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Yamaha NS-G30 - naprawdę dobre w tej klasie cenowej. Chłodne, bass dobrze kontrolowany, punktowy, średnica ładna, nie ma mowy o wycofaniu, dół potrafi grać zróżnicowanie i sięgnąć niżej (jak na tak chłodne i małe monitorki). Poluj na wersję MK I, grają na Westrach i Nokiach. Porównywałem z Tannoykami F2, i te szkockie pudełka grają przy Yamahach jak plastikowe zabawki icon_wink.gif Yamaszki grały u mnie pod HM PM 655, później 645Vxi, i było pięknie - na AX-500 jednak trochę zimno.
Fajne monitorki. W tej cenie warto rozważyć.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...