Skocz do zawartości

Tanie DVD


karol83

Recommended Posts

Witam kolegów.

Piszę tu bo jesteście moją ostatnią deską ratunku. Wczoraj na szybko zakupiłem przez internet dv-320 (250 zł z wysyłką) wierząc, że w tej cenie to jest bardzo dobra propozycja. Później zacząłem czytać komentarze i są różne. Podobno źle czyta polskie napisy, dopiero po modzie softu jest ok, jednak tego nowego softu nigdzie nie ma. Jest soft do 420 czy 310, 410 ale do 320 nie ma...
Dziś pod wieczór ostatecznie mam zamiar wpłacić pieniądze za dvd lub ewentualnie z niego zrezygnować stąd moja gorąca prośba do Was o wyrażenie swojej opinii.

DVD ma być głównie używane do filmów Divx oraz słuchania muzyki mp3 z pamięci USB. Oczywiście docelowo do tego DVD zakupuję też Daca ale tu też pojawił się problem. Byłem zdecydowany na Pro Ject USB Box za 450 zł ale ten nie ma wejścia coaxial... Czy mogę więc też prosić Was koledzy o doradzenie w podobnej cenie (max do 600 zł) daca z wejściem coaxial, który mi ociepli trochę dźwięk??


Będę wdzięczna za pomoc.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...