Skocz do zawartości

Szukam nowego magnetofonu do pianocraft E810


Recommended Posts

Wątpię, czy jeszcze gdzieś spotkasz NOWY deck Yamahy do miniwieży PianoCraft. W każdym razie popatrz na wyszukiwarkach np. ceneo...
Lepiej poszukaj wśród używek na aukcjach...

Poza tym zbliżone wymiary ma np. deck TEAC serii 300/500, a cenowo wychodzi około 200zł.

Jaki masz kolor Yamahy?

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to z czarnych decków jeżeli nie trafisz Yamahy można jeszcze próbować coś z wyższych serii miniwież innych producentów, ale moze się zdarzyć tak, ze będą to modele z matową obudową...

Co do rozstawienia - pozostaje jeszcze sprawa jak daleko od lilnii kolumn będziesz słuchał. 2 kolumny i głowa słuchacza powinny tworzyć trójkąt równoboczny lub równoramienny, a baza (odległość między lewą a prawą kolumną) to zazwyczaj jest około 2.5 metra.
Poza tym kolumny powinny stać w pewnej odległości od ściany (między tylną ścianką kolumn a ścianą za nimi, ale również kilkanascie centymetrów odstępu od scian po bokach), więc prawdopodobnie rozmieszczenie na węższej ścianie będzie lepsze.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprostszy ze sposobów ustawienia kolumn jaki mam w pokoju to kolumny 1.40m jedna od drugiej i 2 metry od kolumn głowa słuchacza- można to jakoś zaakceptować czy trzeba kombinować dalej?
taki deck mi się spodobał:
http://www.allegro.pl/item1077264731_deck_...as.html#gallery
bo w sumie wieża nie musi mi stać piętrowo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...