Skocz do zawartości

Jakich kabli użyć?


Recommended Posts

Cytat

Zeby spiac komp z ampem to kabel jack 3.5 na cinch. np taki najzwykleiszy, moim zdaniem nawet nie warto inwestowac w lepszy kabel do PC.:
http://www.allegro.pl/item251699130_kabel_..._b1c.html#photo


Tylko nie takie kable za 3PLN, one nawet ekranowania nie mają, to jest badziewie.


Posiadasz dobry sprzęt, to kup dobre kable, choćby takie PC-AUDIO.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cytat

Zeby spiac komp z ampem to kabel jack 3.5 na cinch. np taki najzwykleiszy, moim zdaniem nawet nie warto inwestowac w lepszy kabel do PC.:
http://www.allegro.pl/item251699130_kabel_..._b1c.html#photo


Tylko nie takie kable za 3PLN, one nawet ekranowania nie mają, to jest badziewie.


Posiadasz dobry sprzęt, to kup dobre kable, choćby takie PC-AUDIO.


Ja mam taki podobny zwykly i nic sie nie dzieje. Kabel jak kabel. To co oferuje komp pod wzgldem jakosci nie wymaga niczego lepszego.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klot'z spina dvd z ampem, po drugie slucham na nim CD Audio itp, a komputer co ci oferuje?? Marne mp3 i nic wiecej, przepuszczone przez korektor? Zazwyczaj ze zwyklej karty dzwiekowej. Gdzie jest sens kupywac drogie kable do komputera? I tak tym zabiegiem nic nie poprawisz, a mozesz tylko zepsuc. Czlowieku pomysl zanim napiszesz.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

a komputer co ci oferuje?? Marne mp3 i nic wiecej, przepuszczone przez korektor? Zazwyczaj ze zwyklej karty dzwiekowej. Gdzie jest sens kupywac drogie kable do komputera? I tak tym zabiegiem nic nie poprawisz, a mozesz tylko zepsuc.


Zapominasz chyba, że istnieje jeszcze format PCM o wyższym próbkowaniu i większą rozdzielczością, niż te 44,1kHz stosowane powszechnie w płytach CD-Audio. Nie na darmo są karty dźwiękowe droższe od twojego odtwarzacza DVD, by służyły wyłącznie do odtwarzania MP3. Nie jest rozpustą stosowanie droższego kabla za 50PLN a niżeli używania połączenia zwykłym drutem za 3PLN, w/g twojego mniemania. Chcesz stosować taki drut to stosuj, twój wybór, ale nie narzucaj swojej woli i zamiłowanie do tandety innym.

Cytat

Gdzie jest sens kupywac drogie kable do komputera? I tak tym zabiegiem nic nie poprawisz, a mozesz tylko zepsuc. Czlowieku pomysl zanim napiszesz.


W tym, żeby lepiej sprzęt grał, niż na zwykłym drucie. Nie słyszałem jeszcze, by lepszym kablem można było zepsuć coś, czego nie zepsuł zwykły drut, bo taki jest kabelek który tak uparcie promujesz.

Być może nie zauważyłeś, że autor tego tematu kupił już sobie odpowiedni kabel. Więc ta dyskusja traci jakby sens.

Cytat

Czlowieku pomysl zanim napiszesz.


Nie używaj takich zwrotów, bo sam na nie zasługujesz.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

W tym, żeby lepiej sprzęt grał, niż na zwykłym drucie. Nie słyszałem jeszcze, by lepszym kablem można było zepsuć coś, czego nie zepsuł zwykły drut, bo taki jest kabelek który tak uparcie promujesz.


Kupujac drogi kabel do tandetnego komputera uwypuklisz tylko jego wady z tego wzgledu ze takie kable sa naturalne. Podpinajac Klotz'a pod kompa zagralo to gorzej niz na kablu za 14zl ktory teraz mam podloczony.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Podpinajac Klotz'a pod kompa zagralo to gorzej niz na kablu za 14zl ktory teraz mam podloczony.


Jednak masz lepszy kabel niż ten za 3zł, nie posiadający nawet oplotu żyły sygnałowej, co powoduje buczenie i przydźwięki. I taki właśnie kabel rekomendujesz osobie która kupiła sprzęt za kilka kzł.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...