Skocz do zawartości

Recommended Posts

Niemoge znalesc takiego tematu, mam nadzieje ze nie bylo. Poniewaz w tym temacie jestem akurat kompletnie zielony chcialem spytac jaka najlepsza jest mp3 w cenie tak do 200zł. Pojemnosc starczyla by 1 gb. Czy roznice miedzy nimi sa duże? czy bardziej zależy od sluchawek ? Moze lepeij troche oszczedzic na mp3 a dolozyc do sluchawek ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

huhu to nie dlamnie cena z racji tego ze dużo jej nie będe uzywał, tyle co w pracy. Dlatego szukam jakiejs do 200 zł plus słuchawki tez ok 200 zł




tez mailem z tym dylemat
kupilem jakies cudo typu zdjelano i wymyslano i zlozono ..made in china
i powiem tak
ze standardowymi sluchawkami - masakra... az uszy bola - i mozna sie naprawde zrazic..
dokupilem sluchawki najpierw bodajze za 30zl (niestety przez przypadek zdepnolem jedna (cholera!!)
i pozniej kupilem koljne jakies creativy za 65zl
no...i.. o niebo lepiej icon_wink.gif

minusem takiej chinszczyzy jest to,ze czasami sama sie wylaczy lub zawiesi (naszczescie nie czesto )
czsami trafi na utwor ktorego nie moze otwozyc a reszte otwiera pomimo tego samego katalogu i tego samego kompresora;-)

ogolnie jezeli chcesz uprzejmnic sobie 30 minut do pracy - moze byc..

Sluchaelm jakiegos creativa muvo czy jakos tak..roznicy bardzo zauwazalnej nie bylo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
nie jestem specjalistą, ale testowałem odtwarzacz Phillipsa, Creative i Lago. I do 200 zł polecę Ci taki: http://www.lago.pl/mp3-121-4-gb-z-radiem-p-277.html
4gb, radio, dyktafon, dysk przenośny, mały i wygdny, z firmą lago nie było żadnych problemów.
70 dałbyś za sam dysk przenośny 4gb.. wg mnie się opłaca. A jakościowo jest całkiem nieźle. Jeśli dokupisz sobie rzeczywiście wypaśne słuchawki (ale nie muszą być od razu), to generalnie rzecz biorąc powinieneś (powinnaś) być zadowolony/a.
Pozdtawiam i mam nadzieję, że Ci pomogłem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie liczą się 3 firmy :

1. Creative za obsługę i jakość dźwięku (brat ma Creative Zen Nano Plus) gra fajnie

2. I-River dobra jakość jeśli wierzyć opiniom na innych forach (sam nie sprawdzałem)

3. Sandisk -sam posiadam Sansa m240 1GB i mi starcza.

Nie kupuj jakiś pseudo-mp3 playerów w marketach bo w większości jest to bubel z trzeszczącym dźwiekiem.
Idź sobie do Media Markt czy czegoś podobnego sprawdź jak grą i obejrzyj różne modele i kup w internecie icon_smile.gif
jest dużo taniej!! icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Ja używam ipoda shuffle 1 GB. Dostałem go w prezencie więc musiałem zanurzyć się w świat Applowych pomysłów. W sumie chociaż sposób ładowania utworów jest delikatnie mówiąc nieciekawy, to jednak itunes pozwolił zapanować trochę nad kompletnym bałaganem w komputerze. Jakość dźwięku jest dla mnie wystarczająca (pamiętajmy że to mp3, a nie hi-end), a rozmiary i stylistyka są wg mnie rewelacyjne. To taki "audiofilsko" minimalistyczny odtwarzacz. Ale cena zdecydowanie za wysoka.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...