Skocz do zawartości

Sprzęt w okolicach 3000 złotych


pałkers

Recommended Posts

Witam. Ostatnio zacząłem przymierzać się do zakupienia jakiegoś zestawiku do przyzwoitego sluchania muzyki bo już dzwięku muzyki z głośniczków laptopa znieść nie mogę. Troszkę poszperałem po różnych stronach żeby odświeżyć sobię więdze- przynajmniej ta podstawową z zakresu sprzętów audio i zacząłem rozglądać się za czymś ciekawym. Chciał bym wydać na niego koło 3000 tys. Myślałem na zestawem stereo do samej muzyki ale jednak filmów też sporo oglądam i dzwięk surround by się przydał.
Wiem że za taką kwotę niesamowitego sprzętu nie dostane ale myślę że dla laika w zupełności wystarczy.

W sprawie zakupu jestem ograniczony kupnem w sklepie z możliwością spłaty na raty;/ typu: Mediamarkt, saturn, eurortv itp.
Ostatnio wszedłem na strone www.kino-domowe.pl. Czy z zestawów tam znajdujących się w okolicach 3000 tyś +/- 300 jest jakiś wart swej ceny?
Zastanawiam się czy kupować cały zestaw czy lepiej osobno poszczególne elementy żeby lepiej zoptymalizować sprzęt.
Tu link do sestawów : zestawy kina domowego
Który byście mi polecili?
Bo jesli osobno to podoba mi się ten Denon AVR 1910 -tylko jakie kolumny wtedy do niego i jakie DVD? a Jeśli nie ten Denon to który uważacie za godny polecenia?
Z góry dzięki za pomoc - wiem że takich pytań macie od liku więc sorry za zawracanie głowy ale chciałem się skonsultować ze zaznajomymi w temacie osobami żeby nie wydać bezsensu kasy.
Pozdrawiam

Tu znalazłem taki zestaw: Denon AVR 1910+DVD 1740+Jamo S506 HCS3 wart swojej ceny?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...