Skocz do zawartości

DAC do komputera


ps39

Recommended Posts

Witam, czy ktoś słuchał tego DAC-a:
http://hllyaudio.com/dac/musiland/usb-digi...siv7fbbghrevc61
Zamierzam podpiąć go do komputera celem odsłuchu wysokiej jakości mp3 (320), takie zapodają w Spotify.
Bardzo proszę o uwagi, bo urządzenie jest dość tanie ale poco kupować jeśli nie widać poprawy. Podpięty sprzęt to Pioneer A06 i Phonar Volume 1.1.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Krótko i na temat : DAC nie jest od poprawiania mp3. nie oczekuj, że jeżeli włączysz mp3 przez DAC w jakimś magiczny sposób uzyskasz nagle lepszą jakość.



Dzięki za info, wiem, że DAC nie dodaje tego co "ktoś" wcześniej zabrał z sygnału mp3. Mi zależy na poprawieniu brzmienia w stosunku do tego, co wychodzi z karty wmontowanej w płytę główna mego komputera. Teraz sygnał biorę wprost z gniazda słuchawkowego. Chodzi o to aby uzyskać lepsze brzmienie, czy to możliwe z pomocą takiego prostego urządzenia? Jakość mp3 (320) jest bardzo przyzwoita, mi zależy na tym aby ja utrzymać, nie pogorszać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie zalezy od tego, czy ten DAC bedzie lepszej jakosci niz ta karta, ktora uzywasz aktualnie...
nie znam ani DACa, ani nie wiem, jaka masz karte icon_wink.gif

z mojego doswiadczenia: sluchanie muzy przez moj DAC usb daje lepszy efekt niz przez wbudowana karte w laptopie... rowniez przy mp3.

PS.
jak udaje ci sie uzywac Spotify w Polsce?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

pewnie zalezy od tego, czy ten DAC bedzie lepszej jakosci niz ta karta, ktora uzywasz aktualnie...
nie znam ani DACa, ani nie wiem, jaka masz karte icon_wink.gif

z mojego doswiadczenia: sluchanie muzy przez moj DAC usb daje lepszy efekt niz przez wbudowana karte w laptopie... rowniez przy mp3.

PS.
jak udaje ci sie uzywac Spotify w Polsce?



Dzięki za info, znalazłem tu na forum link do uDAC, po przeczytaniu recenzji stwierdziłem, że to jest dokładnie to co potrzebuje.
Zważywszy, że moge odliczyć vat, wyjdzie 100 usd czyli tyle ile przeznaczyłem na ten cel.
Spotify słucham już 3 tygodnie, rewelacja, wreszcie mogę posłuchać w dobrej jakości wszystkiego (prawie) na co mam ochotę.
Uruchomiłem dzięki możliwości zarejestrowania na terenie UK, płacę 10 GBP miesięcznie i tyle.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...