Skocz do zawartości

2,0 lub 2,1 - ale juz nie wiem ktore..???


Recommended Posts

Czesc:)

sluchajcie mam maly problem poszukuje cos "na biurko"
nie za duze nie za male cos co dobrze zagra..wieczorem jak siedze na formu
moze byc 2.0 lub 2.1

stylistyka - prosta bez kosmicznych udziwnien... bez walacych po oczach niebieskich swiecidelek
ładne proste..dobrze grajace - nie szukamy hi-endu;-))) biurkowego bo takiego nie ma icon_wink.gif

wiec...??? moze cos z autopsji ?

______________________
az tak ciezko?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Szkoda że tak szybko sie poddałeś, ale jeżeli masz możliwość posłuchania małych głośniczków 2.0 JBL DUET to nieomieszkaj tego uczynić. Jedne z nielicznych, które nie grają plastikowym dźwiękiem.


widzisz to tak jest ...miłem na mysli właśnie "te" JBL lub te małe pierdki firmy Creative T20
jedne i drugie oscyluja mniej wiecej w bardzo podobnej cenie

__________________________
edit2:
moze widzial ktos test Jbl Duet vs. Creative T20
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Tak materiał to łudząco "podobne coś" do kewlaru - lub po prostu kewlar!:)

Pomimo wszystko niestety przyzwyczajenie ucha do podlogowcow jest tak ogromne, ze pierwsze wrazenie po 45 minutach słuchania bylo masakryczne.. teraz po kilku kolejnych godzinach powoli lepiej..na ile trudno powiedziec

Niestety pomimo wszystko...
głośniczki moze i ladnie wygladaja nawet tak samo jak na zdjeciach katalogowych

sa głębokie co daje dobre wrazenie optyczne...ale..dzwięk... (o tym za chwilke...)

teraz troche o reszczcie

Kable no coz standardowe.. nie oczekujmy tu nawet..po prostu dobrych kabli..to zwykle nazwyklejsze druciaki

Zasilacz + długie kable naprawde sie przydadza aby ulozyc ladnie i składnie z boku
Wiec jezeli chozi o kable sa dobrze dobrane pod względem długości.

teraz to na co kazdy czeka...
dzwięk..

Wiec po pierwsze z przykrościa muszę to stwierdzic ale dość wychwalane głośniki maja pogłos plastyku
Zabijcie mnie..ale słychac to odrazu na początku...ale pisze za długo i za mocno jestem przyzwyczajony do potegi dzwiękow wydobywających sie z moich kolumn

a to przyzwyczajenie to jak wyrocznia:)

wiec po prostu moje ucho zaraz lapało istotne roznice..ale w koncu nie mozna i nie wolno porownywac
jednego do drugiego... bo nie ta polka cenowa nie ta jakosc nie ten typ kolumn itd..itd. i w ogóle to nie to... icon_wink.gif

Głośniczki maja cos w rodzaju bas reflexu na górnej sciane ktry niby ma pogłebiać 'bas" wydobywajcy sie z T20
ale jak dla mnie powoduje to ogromne rozmycie dzwieku..cos w rodzaju jak bysmy wlaczyli efekt minimalnego pogłosu.
Srednie tony sa dosc zaakcentowane poniewaz praktycznie na nich spoczywa kilkucentymtrowy głośnik kawlerowy
Kopułeczka sopranowa jest ulozona poniżej - nie psuje to efektu wizualnego ani efektu dzwiekowego

Czasami potrafia zaskczyć taką małą sciną dzwięku ale róznie to sie sprawdza w różnych dzwiekach
chyba najbardziej te glosniki lubia rock, metal.. pop dance... srednio w miare ... chill out...elektronika ambient

Wydaje mi sie jezeli chcemy zagrać głośno to napewno nie tymi kolumienkami - zreszta to mala wersja stereo
Nawet nie wiem z jakim małym subem można by było to zgrać .. obawiam sie że ciezko bylo by cos dobrac tutaj...

Jednym słowem... GigaWorks T20
  • Ładnie wyglądające (jak na komputerowe) kolumienki na biurko
  • do cichego grania lub srednio głośnego
  • z dość istotnym pogłosem plastykowej obudowy!!!
  • z bardzo mocno swiecącą diodą niebieska prawie w oczy!!
  • z mala ilościa basu..bo w koncu to małe biurkowe stereo

Jezeli mam dolączyć zdjęcia napiszczcie

Moja "recenzja" jest lakoniczna wraz z masa rozrzuconych słów..ale jezeli ktoś to pozbiera w całość to gratuluje !:)

Czy polecam taki zestaw - w sumie powiem tak jezeli jest to jedno z lepszych stereo na rynku komputerowym...to naprawde nie chce slyszeć sredniej klasy..nie wspominając o budżetowej icon_wink.gif

wiec zestaw jest powiedzmy sobie szczerze.. po prostu OK
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Cytat

Tak materiał to łudząco "podobne coś" do kewlaru - lub po prostu kewlar!:)

Pomimo wszystko niestety przyzwyczajenie ucha do podlogowcow jest tak ogromne, ze pierwsze wrazenie po 45 minutach słuchania bylo masakryczne.. teraz po kilku kolejnych godzinach powoli lepiej..na ile trudno powiedziec

Niestety pomimo wszystko...
głośniczki moze i ladnie wygladaja nawet tak samo jak na zdjeciach katalogowych

sa głębokie co daje dobre wrazenie optyczne...ale..dzwięk... (o tym za chwilke...)

teraz troche o reszczcie

Kable no coz standardowe.. nie oczekujmy tu nawet..po prostu dobrych kabli..to zwykle nazwyklejsze druciaki

Zasilacz + długie kable naprawde sie przydadza aby ulozyc ladnie i składnie z boku
Wiec jezeli chozi o kable sa dobrze dobrane pod względem długości.

teraz to na co kazdy czeka...
dzwięk..

Wiec po pierwsze z przykrościa muszę to stwierdzic ale dość wychwalane głośniki maja pogłos plastyku
Zabijcie mnie..ale słychac to odrazu na początku...ale pisze za długo i za mocno jestem przyzwyczajony do potegi dzwiękow wydobywających sie z moich kolumn

a to przyzwyczajenie to jak wyrocznia:)

wiec po prostu moje ucho zaraz lapało istotne roznice..ale w koncu nie mozna i nie wolno porownywac
jednego do drugiego... bo nie ta polka cenowa nie ta jakosc nie ten typ kolumn itd..itd. i w ogóle to nie to... icon_wink.gif

Głośniczki maja cos w rodzaju bas reflexu na górnej sciane ktry niby ma pogłebiać 'bas" wydobywajcy sie z T20
ale jak dla mnie powoduje to ogromne rozmycie dzwieku..cos w rodzaju jak bysmy wlaczyli efekt minimalnego pogłosu.
Srednie tony sa dosc zaakcentowane poniewaz praktycznie na nich spoczywa kilkucentymtrowy głośnik kawlerowy
Kopułeczka sopranowa jest ulozona poniżej - nie psuje to efektu wizualnego ani efektu dzwiekowego

Czasami potrafia zaskczyć taką małą sciną dzwięku ale róznie to sie sprawdza w różnych dzwiekach
chyba najbardziej te glosniki lubia rock, metal.. pop dance... srednio w miare ... chill out...elektronika ambient

Wydaje mi sie jezeli chcemy zagrać głośno to napewno nie tymi kolumienkami - zreszta to mala wersja stereo
Nawet nie wiem z jakim małym subem można by było to zgrać .. obawiam sie że ciezko bylo by cos dobrac tutaj...

Jednym słowem... GigaWorks T20

  • Ładnie wyglądające (jak na komputerowe) kolumienki na biurko
  • do cichego grania lub srednio głośnego
  • z dość istotnym pogłosem plastykowej obudowy!!!
  • z bardzo mocno swiecącą diodą niebieska prawie w oczy!!
  • z mala ilościa basu..bo w koncu to małe biurkowe stereo

Jezeli mam dolączyć zdjęcia napiszczcie

Moja "recenzja" jest lakoniczna wraz z masa rozrzuconych słów..ale jezeli ktoś to pozbiera w całość to gratuluje !:)

Czy polecam taki zestaw - w sumie powiem tak jezeli jest to jedno z lepszych stereo na rynku komputerowym...to naprawde nie chce slyszeć sredniej klasy..nie wspominając o budżetowej icon_wink.gif

wiec zestaw jest powiedzmy sobie szczerze.. po prostu OK



Jak też je kupiłem i jestem zachwycony.

Plusy:

-bardzo dobry dźwięk jak na głośniki tych rozmiarów,

-wystarczające basy,

-ładny wygląd i dobre wykonanie,

-złocone końcówki przewodów,

-solidne potencjometry tonów i głośności

Minusy :

-super jasno świecąca niebieska dioda!!! w czasie aktywności,

Podsumowując Creative Gigaworks T20 to najlepsze głośniki 2.0 do komputera.


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tam...
Slucham tych glosnikczkow juz ładnych kilka dni... dobry dzwiek tak jak zaznaczylem bedzie tylko przy wieczorenym sluchaniu gdy jest cicho w domku:)
Zlocone wtyki...hmm - moze przyjmijmy,ze sa pokolorowane na zloto icon_wink.gif
Solidne potencjometry....przynam sie,ze zobaczymy ja te potencjometry bede działałay za rok choc z regoly zmienia sie wzglednie "volume" jak wiadomo..pozostale dwa minimalnie sie uzywa;-)
Bas..jak wczesniej pisalem jak to w malym stereo i tu sie zgodze icon_wink.gif
mozna troch wiecej dodac w miere srednica w miare wysokie tony

Takze to tyle, sorry:) ze tak na podsumowanie przyczepiłem sie do Twojego postu...ale jakos tak wyszlo icon_wink.gif

szacunek!



Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiem że można je obecnie kupić za ok. 184 zł np.: w agito.pl (w chwili debiutu na rynku ich cena wynosiła 350 zł!!!)
W grudniu 2007 i styczniu 2008 (do 15) jest promocja firmy Creative i można odzyskać jeszcze 60 zł z zapłaconej ceny, czyli ostateczny koszt zakupu wyniesie 124 zł!!!

Za taką cenę gwarantuję, że nic lepszego do komputera nie kupisz icon_smile.gif)

Pozdrawiam serdecznie Marek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...