Skocz do zawartości

Co można o tym powiedzieć?


dedek

Recommended Posts

Kolumny: JBL ES 90
Wzmacniacz: Vincent SV 226 MK2
Salon: 10 na 12 metrów
Teraz sprawa muzyki. Dla mnie do normalnego słuchania pięknej muzyki a dla mojej drugiej połówki sprawa wygląda tak: dyskotekowy, duszący bass (pokrętło bass wychylone maximum w stronę + a gałka volume najdalej do granic zniekształceń)- czy jest szansa na taki kompromis? Zakładają że ja oczekuje jednak prawidłowego i pięknego brzmienia- ciepłego i miękkiego nie metalicznego i ostrego jak to w zestawach yamahy. Co by się do tego mogło nadawać najlepiej?
Na odsłuchy już nie pojadę bo po każdym mam jeszcze większy roztrój a i już nie chcę najadać się wstydu jak mówię że na tym ma też grać ostre techno.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jak Was stać na to, kupcie jeszcze jedną parę kolumn. Jakieś właśnie miękkie, ocieplone. Jakie? W zależności od budżetu. Wówczas można by je podłączyć pod drugą parę zacisków głośnikowych i przełączać selektorem na jedne lub drugie kolumny w zależności od tego kto i czego słucha.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
... temat nie rozwinął się...
Ale dodam ostateczne zakończenie...
po kilku miesięcznym poszukiwaniu, nie przespanych nocach, pokonaniu kilkaset kilometrów, wydaniu ogromnych jak dla mnie pieniędzy- do mojego ukochanego wzmacniacza podłączyłem wczoraj ............ Dali Helicon 800
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...