Skocz do zawartości

pomoc w złorzeniu zestawu


Lays'

Recommended Posts

Witam
Ostatnio spaliła mi się wieża i chciał bym kupić sobie jakiś zestaw. Słucham głównie muzyki z komputera a czasem radia ew. CD
Myślałem nad takim rozwiązaniem: komputer->mini wieża(120zł)-> wzmacniacz -> kolumny minimum 90W
I mam do Was prośbę żebyście polecili mi jakiś wzmacniacz i kolumny do 380zł

Pozdrawiam

Marcin


Edit. chyba zły dział proszę przeniesienie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem dodać ze ten sprzęt ma tez posłurzyc na mojej 18 :] i nagłośnić cały dom.

Wracając do Twojego pomysłu ciężko znaleźć zestaw z głośnikami do komputera o mocy ponad 90W (moc osobna na kolumnę/Subwoofer)

Wiem ze budżet nie pozwala na jakieś dobre kolumny to może uda mi się znaleźć jakąś okazje na allegro. Wiec tylko pozostaje sprawa wzmacniacza który ogarnie te 2 kolumny 90-100 Wat każda

z góry dziękuję za odpowiedzi


edit. Znalazłem coś takiego: http://allegro.pl/item1084496822_kolumny_g...od_ssb_405.html nada się czy jakiś bubel ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jakimś wymagającym audiofilem tylko człowiekiem który używał wieży (aiwy) do słuchania głośno muzyki a do cichego słuchania wystarczają mi sennheisery hd 555 , wiec dla mnie wystarczy tylko w miarę czysty dźwięk i brak charszczenia :] nie śpię tez na pieniądzach bo jeszcze nie pracuje a te pieniądze to reszta moich oszczędności.

Wracając do tematu znasz może jakiś wzmacniacz który można polecić dla człowieka takiego jak ja w cenie ~200zł ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...