Skocz do zawartości

jbl najwyzsza polka


tymian

Recommended Posts

witam witam jestem tu nowy. wiem ze tu was tzw audiofilow duzo i mam do was pytanko. posiadam to oto takie dwa cudenka
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://...ved=0CDwQ9QEwBg
no i teraz pytanie do was tylko szczerze ile za to moge wolac i gdzie sie z tym oglaszac? oczywiscie sa oryginalne nigdy nie rozkrecane z ta piekna legendarna niebieska cewka JBLa.tak z ciekawosci wrzucilem je na wage i okazalo sie ze jeden taki tweter wazy PONAD 2KG kolumny z ktorych zostaly wykrecone kosztowaly tyle co teraz uzywane bmw icon_biggrin.gif a i mam jeszcze jeden bas z tych kolumn tez oryginal ale to juz troche tanszy element. oczywiscie twetery w 100 % sprawne. naprawde dzwiek z nich jest poprostu przepiekny, a moze ktos jest zainteresowany????? pisac czekam



jak co pisac : tymian22@interia.pl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze trzy skojarzenia jak przeczytałem ten temat:
1. Co się stało z kolumnami? Jestem ciekaw....
2. Pytasz o cenę wykręconych elementów, a napisałeś o kolumnach wartych używanego BMW, tu się uśmiałem icon_lol.gif - wybacz. No i masz rozeznanie, że bas jest trochę tańszy od wysokotonowca. Brzmi to jak matematyczne zadanie z treścią, może można to jakoś wyliczyć...? Nie wiem, czy ktoś jest w stanie wycenić wykęcone głośniki, może napisz ile te używane BMW ma niby kosztować, będzie łatwiej oszacować....
3. Potraktuj jak żart: czy właściciel kolumn wie, że nie ma 3 głośników w kolumnach?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolumny wyzionely ducha stojac w piwnicy obudowy popuchly zostaly przywiezione z niemiec JBL jubal czy cos takiego, jednego basu juz nie bylo sredniotonowe sie posypaly. szukajac tego basu na google jbl 126a znalazlem cene ok 900 zl a tweterry znalazlem tak od 500 do 1000 euro, sam nie wiem o co chodzi. a to uzywane bmw to metafora chodzi mi o to ze pewnie majatek kosztowaly skoro uzywane twetery dochodza do takiej ceny. oczywiscie chce za nie jakies rozsadne pieniadze wiadomo ze nie w tysiacach, tylko ile??
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

kolumny wyzionely ducha stojac w piwnicy obudowy popuchly zostaly przywiezione z niemiec JBL jubal czy cos takiego, jednego basu juz nie bylo sredniotonowe sie posypaly. szukajac tego basu na google jbl 126a znalazlem cene ok 900 zl a tweterry znalazlem tak od 500 do 1000 euro, sam nie wiem o co chodzi. a to uzywane bmw to metafora chodzi mi o to ze pewnie majatek kosztowaly skoro uzywane twetery dochodza do takiej ceny. oczywiscie chce za nie jakies rozsadne pieniadze wiadomo ze nie w tysiacach, tylko ile??


poprawka sredniotonowe tez sie znalazly jeden przedziurawiony, ale graja icon_smile.gif do konca nie wiem czy te srednie sa jbla bo na magnesie nie ma zadnychwytloczen jbl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to drogie rzeczy, a obudowy popuchły pewno z wilgoci. To troszkę podważa nieskazitelność głośników, które ocalały... ale zostawmy to.
Myślę, że pozostaje Ci posłużyć się tymi wiadomościami, które już znalazłeś w necie na temat cen głośników. Spróbować wystawić ogłoszenie albo na allegro, albo u nas na forum. Pytanie czy chcesz odzyskać całą wartość, co może być trudne, czy tylko część np. 50% Poszperaj jeszcze w internecie, może zobacz po ile ,,chodzą" całe kolumny? Żeby nie wyszło tak, że ktoś niewiele więcej płacąc kupi całe kolumny!!! Oczywiście mam na myśli używki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

No to drogie rzeczy, a obudowy popuchły pewno z wilgoci. To troszkę podważa nieskazitelność głośników, które ocalały... ale zostawmy to.
Myślę, że pozostaje Ci posłużyć się tymi wiadomościami, które już znalazłeś w necie na temat cen głośników. Spróbować wystawić ogłoszenie albo na allegro, albo u nas na forum. Pytanie czy chcesz odzyskać całą wartość, co może być trudne, czy tylko część np. 50% Poszperaj jeszcze w internecie, może zobacz po ile ,,chodzą" całe kolumny?


popuchly tylko dolem tak jakby staly w jakiejs kaluzy, i nawet jakby byle idealne to i tak bym je wyzucil bo mi sie nie podobaly i byly jakies nieforemne czyli ok 50 glebokosci z 60 szer i 70 wys takie kurcze jakies kwadraty wygladaly jakby na spec zamowienie. wydaje mi sie ze za te dwa twetery 500 zl mnie zadowoli icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...