Skocz do zawartości

Słuchawki MONSTER BEATS by dr dre, chciałbym je kupić ale nie wiem czy warto


Recommended Posts

Wiele czytałem o tych słuchawkach i nie jestem do końca co do nich przekonany, kosztują one około 1000zł i za tę cenę chciałbym mieć idealne jak dla mnie słuchawki. Aktualnie mam Technicsy rp-f290 i Pioneery hdj 1000. Używam ich tylko do słuchania muzyki, i nie są mi potrzebne do nagrywania itd. Pioneery mnie denerwują bo mocno uciskają w głowę i 15 min słuchania muzyki to dla mnie max. Monstery ponoć są wygodne, ale to tylko kosmetyka, bardziej interesuje mnie ich jakość, czy są warte tej wysokiej ceny. Nie chciałbym przepłacić, bo musiałem na to pracować cały miesiąc. Martwi mnie to że na oficjalnej stronie Beats by dr dre nie ma danych technicznych. Jest tam tylko coś napisane o wysokich i niskich tonach. Bardzo bym prosił o opinie, bo sam już nie wiem co o tym myśleć. Nie miałbym problemu gdybym mógł je przetestować, ale nie mam gdzie. Niektórzy mówią że są warte swojej ceny, że lepszych nie znajdę w tym przedziale. A inni piszą na odwrót. Można tylko wnioskować, że samemu trzeba się o tym przekonać. Nie znam się aż tak bardzo na słuchawkach. gdzies wyczytałem że mają pasmo od 20Hz do 20kHz, to jest przeciętny zakres, a mimo to wszędzie wiele osób sie wypowiada że te słuchawki są fenomenalne. Mją w sobie wbudowany jakiś wzmacniacz, przez to muszą być zasilane dwoma bateriami. Z wyglądu są świetne, nie chce też kupować jakiś słuchawek studyjnych które będą miały nie wiadomo jakie gabaryty, a te wydają sie być w sam raz. Może ktoś z was miał z nimi do czynienia, czekam na opinie.

http://musicproducers.files.wordpress.com/...8/800x600_1.jpg
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nie znam się aż tak bardzo na słuchawkach. gdzieś wyczytałem że mają pasmo od 20Hz do 20kHz, to jest przeciętny zakres

Stary uwierz mi, że szanse, ze słyszysz czestotliwość chociażby 17khz są niewielkie więc 20khz nie słyszysz raczej na pewno. Zatem większość słuchawek kończy swoje słyszalne pasmo przenoszenia realnie na wartościach między 10 a 16khz..

Chcesz wydać 1000 zł na monster Beatsy? Daj se luzu na prawdę poszNie znam się aż tak bardzo na słuchawkach. Gdybyś się postarał to za tą kasę wyrwiesz sennheisery HD600 i wzmaka Forum608 IV i zapomnisz o problemie słuchawek. Same monstery są dośc przeciętne, mają wyeksponowany bas czyli to co czarne tygryski lubią najbardziej...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MONSTER BEATsy to własnie sluchawki stworzone jako "podróżne" i "rekreacyjne". Nie mają tak wyszukanego brzmienia jako "audiofilskie" konstrukcje za tę samą cenę, ale o ile się nie mylę posiadają aktywną redukcję szumów, co przydaje się w samolocie, pociągu czy po prostu na ulicy (choć idąc przez miasto raczej smiesznie bys wygladał w takich wielkich słuchawkach). Ich niepodważalny plus to wygoda i chyba to, że są modne. Popatrz sobie czasem na transmisje z różnych imprez sportowych czy na zdjęcia gwiazd z "zacisza domowego" niejednokrotnie można na nich dostrzec własnie Monster'y icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem te słuchawki!!! Testowałem je chyba z pół godziny w salonie ISpot we Wrocławiu, porównywałem je z Pioneerami HDJ1000 i jedno co moge powiedzieć to to że MONSTERY biją na głowę pioneery. Płacąc 999zł za te słuchawki na prawde płacisz za czysty dźwięk, sam wcześniej byłem do nich sceptycznie nastawiony, bałem się że wyrzucę pieniądze w błoto. Parametrów nie mają jak wyższej klasy słuchawki, ale co z tego, jak brzmią lepiej od nich. Monstery mają prze potężnie głęboki bas, aż sam sie zdziwiłem, niesamowite przeżycie. jedynie trzeba uważać na obudowe która może sie złamać. wcześniej czytałem różne komentarze na temat tych słuchawek, ale sam moge z całą pewnością powiedzieć, że je polecam. Tanie nie są, ale warto zainwestować w taki dźwięk. Jak ktoś nie wierzy to niech sam spróbuje w salonie ISpot. Wystarczy dobre źródło dźwięku i sami usłyszycie. Jak dla mnie są genialne!!!!!!!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...