Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich jestem tu nowy mam do dyspozycji jakieś 150 zł i chce sobie kupić jakieś dobre słuchawki i odtwarzacz do nich . Czy kupić zwykłą mp3 jakąś najtańszą mp3 za 40-50 zł ale do tego dobre słuchawki za 100 zł ? Nie orientuje się w tych sprawach dlatego proszę o pomoc . Dodam ze słucham wszystkiego pop , hip-hop , techno , disco lubię bass ale nie do przesady zależy mi na tym aby słuchawki mi nie wypadały . Jaki odtwarzacz kupić ? i jakie do niego słuchawki ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budżet niezbyt duży masz, ale udało mi się znaleźć zestaw, który zagra całkiem przyzwoicie zapewne i jest do wyrwania w jednym sklepie, z którego usług korzystałem i mogę go z czystym sumieniem polecić. Zatem do rzeczy:
Pentagram Vanquish R 2GB
Pioneer SE-CL20U
Słuchawki miał mój kolega i grały przyzwoicie, a odtwarzacz cóż ciężko znaleźć cos firmowego za taką kasę, a Pentagram to takie pogranicze, moim zdaniem lepiej wziąć go niż totalnego chinola, o którym nikt nie słyszał. Taki zestawki powinien cię zadowolić i polecam zakup z podanej w linkach stronki, naprawdę szybko i bezprobelmowo.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

512MB??? Nie sądzisz, że to jednak trochę mało, MP3 stosunkowo dobrej jakosci zajmuje srednio 4,5-5MB licząc pobieżnie na 512stce możesz zmiescić maksymalnie 100 utworów (to będzie mniej więcej 6 może 7 albumów). Satysfakcjonuje cię to??? Ja osobiscie mając wczesniej w telefonie 2GB pamięci nie mogłem się tam pomiescić, teraz na 32GB jest ok, ale tak naprawdę miejsca nigdy za dużo.

W sumie jak chcesz, ten zestaw, który podałem wczesniej naprawdę powinien spisać się dobrze, ale masz alternatywnie drugi.
CREATIVE ZEN Stone 1GB
Sennheiser CX200
Te Sennheiser'y użytkuję od jakiegos czasu i są naprawdę niezłe. Porównywałem je z tymi Pioneer'ami kolegi i były nieznacznie lepsze głównie jesli chodzi o kontrolowanie basu. Odtwarzacz jak odtwarzacz, za plus można przyjąć, że to CREATIVE, ale tak naprawdę ich produkty nie powalają jakoscią dźwięku, ale w cenie <100zł ciężko znaleźć jakas alternatywę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...