Skocz do zawartości

Harman Kardon AVR360 a 460


Obsydian

Recommended Posts

http://www.harman-kardon.pl/index.php5?the...product_id=2251
http://www.harman-kardon.pl/index.php5?the...product_id=2250
Tu możesz porównać funkcje i parametry. Nie słuchałem tych modeli ale w starszej linii różnica pomiędzy serią 3xx a 4xx polegała głównie na jakości brzmienia w trybie stereo. W kinie nie było słychać różnicy natomiast w muzyce to były różne światy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie w ukladach chyba zmian wielkich nie ma. Roznica najwieksza na plus to dodatkowe 5 W mocy co czasami pomaga przy bardziej wymagajacych kolumnach i wiekszym pomieszczeniu ...

Sluchalem oba amplitunery i szczerze to roznic w dzwieku nie bylo a jak juz to max 5%... Tutaj zarowno stereo jak i kino domowe. Byc moze kolega Pablo mial inaczej spasowany sprzet albo sluchal na innych glosnikach.

Ja jednak bym bral 360-siatke icon_smile.gif Tym bardziej ze nic nie starzeje sie tak szybko w swiecie audio jak amplituner icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Właśnie w tym rzecz,że ja słuchałem tych dwóch amplitunerów i jak dla mnie,a doświadczenie mam znikome,różnica była dość wyraźna.Słuchałem tych ampli z kolumnami Kef iQ90(stereo i kino) tyle,że chciałem się zorientować skąd ta różnica.Czy te 5 watów na kanał może powodować tak odmienny odbiór przez moją osobę czy może jest tak jak przekonywał mnie sprzedawca,ze AVR460 to zupełnie inne bebechy,zasilacz czy układy odpowiedzialne za audio czego swoją droga oficjalna strona Harmana nie potwierdza.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładne porównanie parametrów masz tutaj. Kilka lat temu porównywałem AVR335 i AVR435. Tak jak pisałem wcześniej, różnica w muzyce była wyraźna. Na papierze różnica nie rzucała się w oczy. AVR435 mam do dziś. Jestem pewien, że AVR460 jest jego godnym następcą. Kiedyś seria 3xx miała wspólne "bebechy" z serią 2xx a seria 4xx z serią 6xx. Sądzę, że więcej możesz dowiedzieć się tutaj. Pytaj użytkownika blackninja, to doświadczony sprzedawca H/K i ma sporą wiedzę. Mnie sporo pomógł w serwisie, pomimo, że nie kupowałem u niego.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...