Skocz do zawartości

Korektor graficzny KENWOOD GE - 100 II


ŁukaszW

Recommended Posts

Witam serdecznie.

Mam jedno, proste pytanko. Chcąc nieco poprawić brzmienie swojego słuchawkowego zestawu stereo (HD-380 Pro zasilane wzmacniaczem Haldegron podpiętym pod PC) wpadłem na pomysł, żeby wpiąć po drodze korektor. Jako, że żona już krzywo patrzy na moje wydatki na sprzęt audio, chciałem kupić nieco starszy i zdecydowanie tańszy sprzęt w postaci chociażby takiego KENWOOD GE - 100 II.

Od lat wiadomo, że żaden programowy korektor nie dorówna swoim sprzętowym braciom. Zastanawiam się jednak, czy w przypadku takiego leciwego sprzętu ta zasada dalej obowiązuje?

Z góry dziękuję za pomoc i rozwianie wątpliwości.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpięcie korektora w tor nie polepszy jakości dźwięku, a raczej ją pogorszy. Oczywiście mowa tu o takim samym pogarszaniu jak przy używaniu różnych innych modyfikacji programowych. Także moim zdaniem nie ma co kupować w sumie bezużytecznego klocka. Jeśli już chcesz w coś inwestować to pomyśl o nowej karcie dźwiękowej/DACu z wejściem USB czy też słuchawkach...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Wpięcie korektora w tor nie polepszy jakości dźwięku, a raczej ją pogorszy. Oczywiście mowa tu o takim samym pogarszaniu jak przy używaniu różnych innych modyfikacji programowych. Także moim zdaniem nie ma co kupować w sumie bezużytecznego klocka. Jeśli już chcesz w coś inwestować to pomyśl o nowej karcie dźwiękowej/DACu z wejściem USB czy też słuchawkach...


Słuchawki chyba takie najgorsze nie są, no nie? Na pewno odpowiadają mi bardziej od HD-555, które miałem u siebie kilka dni.

A co do dźwiękowej, to jest już w drodze do mnie ESI Juli@ icon_wink.gif Już się nie mogę doczekać, kiedy przepnę wzmacniacz z tego zintegrowanego szajsu w RCA ESI Juli@ icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...