Skocz do zawartości

Jakie głośniki pod wzmak Unitry


Recommended Posts

Witam!
Posiadam Wzmacniacz Unitra Fonica 9013 2x 35 watt RMS 8 ohm
mam również dwie kolumny firmy Elac, dwudrożne z BR (średnica 7cm, dł. 14 cm) poj. ok 16l, głośnik 16,5cm (średnica na otworach montażowych 17,5 cm)
Ostatnio spalił mi się jeden głośnik i postanowiłem wymienić oba.
Czy możecie polecić mi jakieś głośniki w rozsądnej cenie do tych kolumn?icon_smile.gif
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej oddał głośniki (oba, mimo że tylko jeden jest uszkodzony) do regeneracji w zakładach, które naprawiają głośniki.
Powinno to wyjść taniej, a poza tym dostaniesz głośniki grające tak samo i dopasowane do drugiego głośnika w kolumnie, do zwrotnicy i obudowy.

Pozdrawiam
PS.A jeśli już koniecznie chcesz szukać zamiennika (w końcu to Twoje kolumny icon_wink.gif ), to droga jest dłuższa i droższa, a wynik będzie niepewny - no chyba że ktoś z kolegów modyfikowal dokładnie taki model kolumn lub oddasz kolumny do firm zajmujących się tuningiem kolumn... icon_cool.gif
Poza tym - nie podałeś nawet modelu kolumny oraz oznaczeń głośników (konieczne jest ich wykręcenie - oznaczenia są na spodzie głośnika).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...