Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam już dość trzeszczących creativów i planuję zakup czegoś porządniejszego. Pozatym niedługo będę miał inny komputer ale to chyba nieważne...W każdym razie myślałem nad 2 głośnikami JBL balboa 10 podłączonymi do wzmacniacza, a wzmacniacz do głośnika poprzez wyjście minijack... Czy to ma sens??
Jeśli będzie działało ok to proszę wybierzcie mi jeszcze jakiś rozsądny niezadrogi wzmacniacz, najlepiej na allegro z oferty JBL, Sony lub Blaupunkt....
Z góry dzięki za rady:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

myślałem nad 2 głośnikami JBL balboa 10 podłączonymi do wzmacniacza, a wzmacniacz do głośnika poprzez wyjście minijack... Czy to ma sens??


Chyba miałeś na myśli, podłączyć wzmacniacz do kompa przez minijack, to wtedy ma to sens.

Cytat

Jeśli będzie działało ok to proszę wybierzcie mi jeszcze jakiś rozsądny niezadrogi wzmacniacz, najlepiej na allegro z oferty JBL, Sony lub Blaupunkt....


Niedrogi wzmacniacz ile ma kosztować?
Z tych trzech marek, jedynie w sony jest spory wybór, jeśli to twój ulubiony producent.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Przy zwykłej karcie muzycznej i takich głośnikach zostaje jeszcze pytanie ile chcesz wydać na wzmacniacz?Jeśli patrzysz na aukcje Allegro to podstawowy model wzmacniacza stereo możesz kupić i za 150zł (za w miare frimowy np. SONY, JVC czy Technics), pojawiają się też okazje wśród amlitunerów. No i odradzam bezfirmowe wynalazki icon_sad.gif
Te kolumny są 8 ohmowe (przynajmniej w teorii), więc każdy wzmacniacz bez trudu sobie z nimi poradzi.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...