Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich,

Potrzebuję pomocy w doborze dobrego odtwarzacza mp3. Dotychczas posiadałem Creative Zen Micro 6GB ale zwiedziony zachwytami nad iRiver'em zakupiłem model E100 4GB i...kicha! porównując Zen'a i E100 to niebo a ziemia, dla przykładu puściłem ten sam utwór i zrobiłem odsłuch na słuchawkach AKG k518DJ, Creative brzmieniem deklasuję iRiver'a. Trochę żałuję wyboru, bo Zen'a właśnie sprzedałem dzień przed zakupem iRiver. Teraz mam następujące pytanie - potrzebuję odtwarzacza MP3 - najlepiej brzmiącego do rocka,jazzu,metalu, najlepiej do 200 zł, naturalnie może być używany i najlepiej pojemność 4-6 GB. Co proponujecie? Dobrze byłoby gdyby współgrał z Creative Aurvana Live! AKG k430, k518DJ i JBL 220 REF.

Z góry dziękuję za wszelkie opinie i sugestie!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...
Potwierdzam, że odtwarzacze iAudio sa bardzo dobre. Niestety drogie. jakieś 6-7 lat temu miałem takiego z kolorowym wyświetlaczem, wbudowaną baterią. Obudowa była bardzo solidna grube aluminium. Jakością dzwięku przebijał iPody. Słuchałem rocka i metalu.

Nie wiem niestety czy firma Cowon nadal trzyma taką jakość swoich produktów.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...