Skocz do zawartości

HK 260 czy onkyo 670


pirania

Recommended Posts

Zastanow sie gleboko nad czyms o klase przynajmniej lepszym czyli wzmacniacz NAD 355 i do tego np CD NAD 545. HK jest dobre i slucha sie tego dosc przyjemnie ale jest to sprzet raczej odgrywajacy dzwieki nie majacy wiele wspolnego z muzykalnoscia. Nad juz idze bardziej w strone sprzetu profejonalnego. Zdecydowanie warto przynajmniej posluchac icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pirania, też jestem posiadaczem MA BR6 i jako że zacząłem przygodę z audio od kina domowego to napędza je HK AVR 255. Muzyka w stereo (jak na amplituner w tym przedziale cenowym) jest naprawdę bardzo satysfakcjonująca. A jednak chciałoby się wydobyć z tych kolumn jeszcze więcej, dlatego rozpocząłem poszukiwania wzmacniacza, który pokazałby stereo w dobrym wydaniu. Obecnie rozważam zakup wspomnianego już NADa 355, a także Cambridge Audio Azur 740A lub 840A. Wzmacniacze Harmana na wstępie odrzuciłem, gdyż nie ma za bardzo w czym wybierać tzn. są tylko 2 modele (HK 980 i HK 990, a pomiędzy nimi ogromna różnica, także w cenie).

Najlepiej dobrać sprzęt do własnych upodobań brzmieniowych, a do tego droga wiedzie tylko jedna - odsłuchy. Sam poszukuję wzmacniacza, który zagra z BR6 dźwiękiem pełnym, raczej ciepłym, z głębokim, kontrolowanym basem. Ale Ty możesz woleć coś zupełnie innego... icon_smile.gif. Przedstaw swoje oczekiwania odnośnie brzmienia i inne uwarunkowania (najważniejsze to jak zawsze finansowe icon_smile.gif), a bardziej doświadczeni ode mnie użytkownicy forum na pewno doradzą Ci coś wartego przesłuchania.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...