Skocz do zawartości

Wynurzenie


mejson

Recommended Posts

Jak muzyka trafi, przypasuje, zaciekawi, to człowiek zanurza się w nią jak w pachnącą kąpiel, przymyka oczy i chłonie.
Odpływa z rzeczywistości, odlatując albo tonąc - jak kto woli. icon_cool.gif

No i jak utwór się kończy a gorzej, gdy ktoś nam słuchanie przerwie, pozostaje żal, że to już - więcej nie będzie. icon_sad.gif

Skołowany jak przy wyjściu z kina po kilku godzinach dobrego filmu - wynurzam się z muzyki, kręcąc głową otrząsam się z niej jak pies z kąpieli. icon_eek.gif

Jest tyle pięknej muzyki na świecie.
I tak mało czasu... icon_sad.gif

A jak Wasze "wynurzenia"?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyki słucham bardzo dużo w tym czasie mam laptopa na kolanach i pracuję .
Mam tzw. podzielność uwagi więc mogę robić kilka rzeczy naraz bez utraty koncentracji.
Laptop dlatego na kolanach ponieważ mam bezkompromisowo zaaranżowany pokój odsłuchowy
a do tego moje kolumny to monitory /dobry odsłuch tylko w jednym ściśle okreśonym miejscu/
dlatego pracę podporządkowałem muzyce.
W muzyce więc jestem "zanurzony" cały czas i do tego stopnia ,że jak jest dobra ,interesująca
to odrywam się od pracy i słucham, słucham......aż muszę się "wynurzyć " by zmienić płytę .
A jak muza jest ekstremalnie dobra to mam szczenę na podłodze ,uszy czerwone i w laptopie
włącza się wygaszacz ekranu i............................znowu trzeba się "wynurzyć'. icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...