Skocz do zawartości

Wiatraczek


kinio

Recommended Posts

Cytat

Tak, to zabezpieczenie termiczne i włączy wiatraczek wraz ze wzrostem temp.



Tak też myślałem, dzieki za odpowiedź!

A mam jeszcze jedno pytanie. Czy ktoś miał z tym odtwarzaczem jakieś kłopoty bo ja tak!?
Popsuł mi sie przycisk dotykowy (został wymieniony na gwarancji)a teraz sie jakby wiesza lub blokuje sie przycisk przewijania i przeskakuje film o sceny lub się przewija.
Dzieje sie tak przy róznych filmach i płytach orginalnych i nie, ale nie zawsze. Więc ciężko tą usterke reklamować bo raz jest ok a raz nie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tam na panelu jest taka dioda, która potwierdza dokonanie danej czynności czy to poprzez panel dotykowy czy też pilot.
Normalnie podczas oglądania filmu, czy tez słuchania muzyki nagle dioda się zapala i tak jak wcześniej pisałem albo przeskakuje o sceny albo sie przewija.
Jest to strasznie denerwujace tym bardziej ze wtedy blu-ray nie reaguje dopiero wyjęcie wtyczki z listwy zasilajacej skutkuje.
A co do reklamacji to mam problem bo jak reklamowac taką usterke która raz jest a raz jej nie ma.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jesli sprzet jest na gwarancji, nie powinno Cie interesowac (podobnie jak serwisanta), czy usterka pojawia sie sporadycznie, czy tez nie. Wystarczy, ze pojawila sie raz.
Uzywam LX-71 od dluzszego czasu, przeskakujäc przy tym kilka razy dziennie po röznych formatach. Nigdy nie bylo najmniejszego problemu, chlodzenie pracuje tak cicho, ze jest praktycznie nieslyszalne.
Co do diody potwierdzajäcej wykonanie polecenia. Nie pomyslales, ze to moze byc wina pilota??? Usterka o ktörej piszesz jest zwiäzana z jednä funkcjä (przewijanie). Moze po prostu wyjmij baterie ze sterowania i sprawdz, czy nadal to przeskakiwanie ma miejsce. Nie daje sie przerwac ze zdalnego sterowania ani z panelu urzädzenia?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
artur77

Co do diody potwierdzajäcej wykonanie polecenia. Nie pomyslales, ze to moze byc wina pilota??? Usterka o ktörej piszesz jest zwiäzana z jednä funkcjä (przewijanie). Moze po prostu wyjmij baterie ze sterowania i sprawdz, czy nadal to przeskakiwanie ma miejsce. Nie daje sie przerwac ze zdalnego sterowania ani z panelu urzädzenia?

No właśnie testowałem już rózne warianty. Takie kiedy pilota nawet nie dotykałem a czasem tak ze tylko pilotem sterowałem i nie ma to znaczenia i tak sie czasem tnie i wtedy nie reaguje ani panel ani pilot żadne kombinacje tylko odłaczenie od prądu.
W sklepie nie robia problemu i moga go reklamować tylko ze mówia jak oni tam w serwisie go wlacza i zadziala(bo ta usterka z wieszaniem raz jest a raz jej niema) to powiedza ze sprzet dziala i go odeśla a minie jakis miesiac (mesiac to swieczność bez lx-71).
Załamuje mnie to wszystko icon_cry.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...