Skocz do zawartości

Stare głośniki+ Amplituner+ Korektor+ Tuner


Diabolii

Recommended Posts

Odkurzyłem ostatnio sprzęt sprzed 20-25lat. Podłączyłem z nadzieją że coś pogra. Grać gra ale szumi, bębni i wyje. Dźwięk jest okropny. Wygląda to tak:





Korektor nie działa. Działał chwilę a później(po bawieniu się kablami) przestał. Wydaje mi się że podłączyłem dobrze. Z tyłu napisane jest przy gniazdach do czego są. Np. "Wyjście/Wejście" "Korektor". Kabelek podłączyłem od korektora w gniazdo "Wejście/Wyjście" a drugi koniec do amplitunera w gniazdo z napisem "Korektor" i nie działa ;/.
Czy ta słaba jakość dźwięku wynika ze staroście sprzętu, starych kabli, nienadających się już kolumn czy reszty sprzętu(korektor,amplituner,tuner)? A może z tego że nie umiem tego poprawni nastawić? Czy wszystko jest do wyrzucenia czy wystarczy wymienić kolumny/kable?
Z góry dzięki za odpowiedzi ;]

P.S. Przepraszam za słabą jakość zdjęć. Nic prawie na nich nie widać, prócz nazwy modelu. Jeśli lepsza jakość zdjęć miałaby pomóc to piszcie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej napisz co to za sprzęt: elektronika, kolumny. Bo ze zdjęć, to można się jedynie domyślać. A korektor odłącz od zestawu. Nawet gdyby działał, szkoda psuć nim brzmienia. Kable, no cóż one tu pewnie najmniej winne, choć styki można by przeczyścić a kable głośnikowe zarobić od nowa.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...