Skocz do zawartości

odtwarzacz CD


kapustus

Recommended Posts

Witam,
pomyślałem, że można by zakupić odtwarzacz CD. Sądzę że lepiej odtwarzać płyty z cd niż z dvd. Mam na ten cel grosze a mianowicie koło 100zł. Może uda się coś ciekawego znaleźć. Grać to będzie z yamahą rxv 1200 + końcówką mocy jvc m3030 i eltaxami discovery. Chciałbym aby posiadał wyjście optyczne
Znalazłem na allegro coś takiego lecz nie mam pojęcia czy to dobre.
http://allegro.pl/item1175052003_technics_..._cd_krakow.html
Jeżeli było by powyżej 100 coś na prawdę godnego uwagi to ewentualnie mogę się zastanowić.
pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100% z Kolegą f1angel, ta YAMASZKA będzie zdecydowanie lepszym odtwarzaczem. No i potwierdzam znów za f1angel: łącze coaxial jest jakościowo lepszym rozwiązaniem. Choć w tym przypadku, nie odpuszczałbym mozliwości podłączenia analogowego. Dźwięk samego odtwarzacza może okazać się znacznie lepszy, niż z procesora (przetwornika C/A) RX-V1200... Jest też inny powód, czysto użytkowy: będziesz mógł sterować odtwarzaczem CD z pilota od amplitunera KD!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak nie pomyślałem o pilocie icon_smile.gif
Myślę że mogę się skusić na tą yamahę. Wolał bym optyczne z jednego prostego powodu. Pozostały mi jeszcze 2 optyki wolne a koaksiale mam zajęte. No ale coś wymyślę. Dzięki za pomoc!


EDIT:
Mam jeszcze jedno pytanie. Lepiej kupić tego cdx 570 czy może to http://allegro.pl/item1173048547_yamaha_cd...ptical_out.html bo cena podobna, a nie wiem czy ten model lepiej zagra czy nie, bo teoretycznie chyba wyższy model.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...