Skocz do zawartości

kolumny/głośniki dobrane pod pokój,komputer :)


Recommended Posts

Witam wszystkich. Jak widać zamieszczam szkic mojego pokoju i jego rozkładu. Jest on malutki 3,3m na 2,3m. Chciałbym zmodyfikować swoje AUDIO gdyż moje głośniki mi nie wystarczają. Aktualnie mam mniej więcej coś takiego http://allegro.pl/item1169326664_glosniki_...super_bass.html
Mam do wydania kilka stówek, nie mam sprecyzowane ile. Na początku myślałem typowo o jakiś głośnikach komputerowych jednak wydaje mi sie że nie bedą one miały tak dobrego brzmienia jak np. kolumny czy kolumna podłączona pod wzmacniacz i do kompa.

Czego oczekuje od sprzętu? ma być baaaardzo głośny i czysty dzwięk, bez szmerów szumów itp. ( na tyle ile to możliwe w tej kasie )

1. Jaki wzmacniacz i kolumny wybrać ? ew. jaki wzmacniacz i kolumne, bo w tak małym pokoju możliwe że wystarczy jedna podwieszona gdzieś w roku.

Nie znam się za bardzo na tym co, jak i gdzie powinno być także prosiłbym was o pomoc icon_smile.gif

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę, że Microlab'y SOLO 7C powinny ci pasować, są to do spore moniotry 2.0, ale mają po dwa woofer'y 16,5cm, więc basu mogą wyprodukować więcej niż ogromna rzesza zestawów 2.1. To byłby sprzęt nowy, jesli zas chcesz złożyć sobie cały zestaw hi-fi to musisz się zainteresować sprzętem używanym. Z tego co wywnioskowałem z pierwszego postu pewnie podpasuje ci zestawienie wzmaka Harman Kardona i polskich ALTUSów (tylko jak cos to model 75, bo większe się uduszą). Niemniej jednak my na forum raczej odradzamy tego typu odsłuchu, w końcu szukasz zestawu do muzyki czy zestawu do basu???
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...