Skocz do zawartości

mini usher s-520


marianchuana

Recommended Posts

Zastanawiam sie nad zakupem tych kolumienek (ktore na wielu forach wynoszone sa do poziomu boskich w stosunku do ceny). Tylko, jako, ze sie na sprzecie nie znam, nie wiem czy by nie byly za duze do mojego pokoju (14m2). A druga sprawa to czy oplaca sie kupowac takie kolumny i do nich wzmacniacz gdzies do 300 zl (pula pieniedzy mi narazie na wiecej nie pozwala), czy lepiej dac mniej w kolumny i wiecej we wzmak. z gory dzieki za pomoc. marian
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ushery będą doskonałym wyborem do 14 m2. Brzmią one dźwięcznie stąd raczej nie polecam ich łączenie z jasno brzmiącą elektroniką. Dlatego też wydaje mi się, iż połączenie z CA nie byłoby na miejscu. Dlatego na rynku wtórnym szukałbym cieplej przmiących wzmacniaczy - może jakiś Musical Fidelity, może NAD. A po kupnie tychże Usherów nawet nie zauważysz, kiedy mocno zachorujesz na nieuleczlną chorobę zwaną audiofilią icon_smile.gif
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety okazuje sie, ze na chwile obecna to ciezko mi bedzie wysuplac pieniadze na same mini ushery, a co dopiero dorzucic jeszcze na wzmacniacz godny tych kolumienek. Pomysle jeszcze czy nie warto poczekac jeszcze z pol roku i zobaczyc jak bede stal z kasa, ale sadze, ze nie ma sensu rzucac sie od razu na gleboka wode (przerzucam sie z glosniczkow komputerowych raczej bardzo sredniej polki) i powaznie patrze na tannoye m2. jeszcze raz dzieki za pomoc. marian
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie przestalem tak powaznie patrzec na tannoy m2 jakoz przeczytalem artykol z magazynu hifi z 2000 na ich temat. pomimo calej gamy zalet mnie najbardziej zalezy na ladnie brzmiacych wysokich tonach do muzyki rockowej, a tu wyraznie zaznaczyli, ze wysokie tony sa glownym minusem kolumienek i najslabiej wypada wlasnie muzyka rockowa. wolalbym natrafic na jakies ostrzej brzmiace kolumny w podobnej cenie chociazby kosztem mocy. jestem pewien, ze 80wat i tak nie wykorzystam i nic sie nie stanie jak bedzie troszke mniej. pozdrawiam. marian
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...