Skocz do zawartości

jaki wzmak do b&w 683?


maniek123321

Recommended Posts

Zdecydowanie polecam NAD C355 - swietnie sie sprawdzi w tych rytmach i co najwazniejsze w NADach ma nieskonczona wydajnosc pradowa jak za ta cene heh icon_biggrin.gif Dzieki temu nie bedziesz mial efektu kompresji nawet w najtrudniejszych do "udzwigniecia" urworach.

Tutaj masz linka gdzie mozna to cos kupic za rozasadne pianadze icon_biggrin.gif Krajowa cena to wlasnie 3 tys.

http://allegro.pl/item1187871684_nad_c355_...cja_okazja.html
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, NAD z b&w ponoć "spłaszcza" dźwięk.

harman jest uniwersalny ale czy bedzie dobra przestrzeń?nie chce kupic czegos co nie wykorzysta w pełni mozliwosci tych podlogowcow.napewno dobrze zagra?bo nie zawsze tak jest ze co drogie to dobre do wszystkiego choc ten rotel porzadnie sie prezentuje.Dodam ze slucham czasem tez cos wolniejszego ale napewno nie typowego jazz'u.

PS: elektroda sie chowa icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: jakiś czas temu dostałem HK 980 w prezencie. Podłączyłem do niego B&W 604 s3, rozbijając system 7.1 i zostawiając jako fronty w KD kolumny 602 s3. Myślałem, że pogra to trochę i ponownie wrócę do konfiguracji.......ale juz tak zostawiłem. W połączeniu z kablami Audioquest Bedrock (bi-wire) jest wszystko, czego potrzebowałem: przestrzeń, dynamika, lokalizacja żródeł. Zero ostrości, tony wysokie rozbrzmiewają jak powinny, bas schodzi nisko pod dobrą kontrolą. Jeśli chodzi o charakter brzmienia, HK 980 jest bardzo zblizony do Rotela, chociaż aż tak bardzo nie "narzuca" swego charakteru. Polecam. Weź chociaż "na próbę" i posłuchaj. To naprawe "kawał wzmaka" za te pieniądze.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sluchalem NADa 355 z tymi Bowersami i moim zdaniem gralo to bardzo ciekawie. Z modelem slabszym bylo juz znacznie gorzej. Oczywiscie na dobra sprawe i tak zalezy wszystko od preferncji kupujacego. Mnie sie w tym polaczeniu bardzo podobal fakt ze nie wystepowal efekt ostrosci wysokich tonow i byla na prawde bardzo dobra stereofonia. No i generalnie nie brakowalo Powera icon_smile.gif

HK jakos nie bardzo z kolei mnie przekonuje. niby to gra ale jakos za grosz nie wciaga dzwiekiem i nie jest to sprzet specjalnie muzykalny ...

Jezeli chcialbys szukac konkurenta dla NADa to chyba raczej ...

1) Creek Evo 2

2) Arcam A18

Ten pierwszy w szczegolnosci ... nie duzy ale bardzo dobry wzmacniacz.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

wybiore tego creek'a, mam nadzieje ze nie bede zalowal icon_smile.gif.
Jeszcze mam pytanie odnosnie kabli, czy miedzy podlaczeniem rca a cyfrowym jest jakas znaczna i slyszalna roznica?



Maniek zanim wybierzesz Creeka pisz do mnie na priv - moze uda mis ie zalatwic Tobie jakas promocje cenowa icon_smile.gif Co do polaczenia RCA a cyforwym to naturalnie ze jest roznica - do sluchania muzyki only RCA icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...