Skocz do zawartości
lukasz_pro

Muzyka Elektroniczna , co o niej sądzicie ? co polecacie ? czyli ogólna dyskusja

Recommended Posts

Tez nie lubilem pozniejszych plyt.Ale teraz juz lubie nawet ta podwojna Electronice.Trzeba przesluchac wiele razy i zrozumiec o co chodzi.Bo mimo ze to muzyka instrumentalna to jednak tez niesie pewien przekaz.Jest wiele plyt roznych artystow ktorych na poczatku nie trawilem a teraz uwielbiam.O dziwo nawet The Wall Floydow nie trawilem a teraz dalbym sie za to zabic...

Dnia 16 sierpnia 2018 o 23:58, Bogusław Kożyczkowski napisał:

czytajmy oczami ----

"JEAN-MICHEL JARRE (JMJ) świętuje swoje 50-lecie muzycznej podróży. Celebrując to wydarzenie Sony Music / Legacy Recording z dumą zapowiadają premierę niezwykłego albumu zawierającego największe hity artysty oraz dwa nowe utwory"

Co dla jednego jest hitem-dla innego może być kitem ...

Nie wiem co chciałeś przekazać swoim wpisem "czytajmy oczami..." ale ja wyraźnie napisałem że podoba mi się jedynie kilka (pierwszych) płyt JMJ a kolejnych płyt-tylko nieliczne utwory. Biorąc pod uwagę listę utworów to raczej nowego albumu nie kupię...

Zakładam, że było to nieporozumienie/niezrozumienie a nie coś innego :-)

Dnia 17 sierpnia 2018 o 12:06, T Z6 napisał:

Trzeba przesluchac wiele razy i zrozumiec o co chodzi.

...

Jest wiele plyt roznych artystow ktorych na poczatku nie trawilem a teraz uwielbiam.O dziwo nawet The Wall Floydow nie trawilem a teraz dalbym sie za to zabic...

T Z6,

dobrze powiedziane :-)

Jeśli nie jestem zdecydowany czy płyta mi się podoba czy nie to słucham jej 2-maksimum 3 razy i wtedy podejmuję decyzję (w 90%przypadków na "nie").

A jak płyta mi się nie podoba, to rzadko daję jej drugą szansę.

Pozdrawiam

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się