Skocz do zawartości

Jakie sluchawki Wireless do Play Station 3


Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich znawcow jak i laikow audio (chociaz laikow to tu jest pewnie niewielu).
Tak wiec od dluzszego czasu szukam sluchawek Wireless do Play Station 3. Nie jestem audiofilem ale zawsze wychodze z zalozenia, ze jak mam cos kupic to musi to byc minimum z wyzszej pulki. Czesto gram po nocach bo tylko wtedy osobiscie granie sprawia mi przyjemnosc. Tak wiec szukam sluchawek do 200£, ktore bylyby wygluszone (cos czytalem ze musza to byc sluchawki typu CLOSED), musza dobrze grac przy sluchaniu muzyki i zarazac swoimi efektami w grach, czyli mnostwo odglosow z tla gry typu: spadanie skal, chodzenie, stukot butów po drewnianej podlodze, skrzypienie desek lub odglosy wypadajacych lusek nabojow.
Znalazlem dwa modele:

Sennheiser RS170 Closed Digital Wireless
oraz
Sennheiser RS180 Open Digital Wireless

Jak widac jedne sa Open drugie Closed. Prosze o jakies sensowne porady znawcow jak wielka jest roznica przy typie open i closed i ewentualnie co polecacie.
Pozdrawiam serdecznie
I dziekuje za wszelkie porady
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co do słuchawek które wymieniłeś posiadam model Sennheiser RS 170 i jestem bardzo zadowolony.Ja również posiadam Playstation 3 ale słuchawki mam podłączone do LCD,wiem że to jeszcze nie jest to.Nie wiem jak je podłączyć bezpośrednio pod PS3 by móc w pełni je wykorzystać i poczuć moc dobrodziejstw płynących z gier i filmów na blu-ray.Więc również proszę o pomoc jeżeli ktoś ma pomysł lub zna sposób jak je pod PS3 podpiąć.Z góry dziękuję!!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie wstepnie z tym urzadzonkiem zapoznalem, to wnioskuje ze koncowka jedna jest optyczna a z drugiej strony JACK 3,5. Tak wiec PS3 posiada z tylu gniazdo optyczne i nie powinno byc problemu. Cena tez nie jest wygurowana, mysle ze warto zebrac wiecej informacji na temat tego konwertera bo faktycznie moze to byc lekarstwo na nasze bolonczki. Przemawia za tym takze fakt, ze to wlasnie miedzy innymi SONY go stworzyla tak jak PS3.
Bede wiedzial cos wiecej napewno umieszcze tu informacje na ten temat.
Dzieki za tego linka.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec widze, ze i na tym forum ciezko bedzie z jakakolwiek pomoca w sprawie wyboru jakichkolwiek sluchawek z wyzszej polki na WIRELLES.
Szkoda, moimo to mam nadzieje, ze ktos podzieli sie swymi spostrzezeniami w sprawie jakichkolwiek modeli, ktore moga zostac wykorzystane do zabawy na PS3. Z tego co wiedze to wiele osob przeczytalo ten temat zapewne z samej ciekawosci, szkoda tylko, ze bez zadnych uwag i sugesti.
Mimo to pozdrawiam i mam cicha nadzieje, ze takie sugestie i opinie sie pojawia w najblizszych godzinach.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...