Skocz do zawartości

Miniwieża do 600zł


bkdi

Recommended Posts

Witam!

Mam nadzieję, że w tym dziale mogę również podpytać o miniwieże.
Poszukuję czegoś na wzór kina domowego, tak aby odtwarzała divix i filmy dvd. Wieża przeznaczona będzie głównie do filmów, ewentualnie słuchanie radia. Kolor czarny, ewentualnie jakieś ciemnobrązowe drewno i prosta stylistyka (raczej coś eleganckiego niż mocno nowoczesnego z masą światełek). Ciekawą opcją byłoby też odtwarzanie podstawowych plików graficznych ze zdjęciami.
Cena zaporowa to mniej więcej 600zł, więc nie oczekuję od sprzętu nie wiadomo jakiej jakości dźwięku i kolumn.

Zastanawiam się nad tym modelem:
LG FB163
http://www.neo24.pl/wieza--lg-fb163.html?aff_id=101372

Widziałem też, że na rynku jest następca tego modelu nie wiem czy godny zainteresowania, bo trochę droższy?
Ewentualnie czy coś jeszcze możecie polecić?

Z góry dzięki!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A może jakieś kino domowe?? Bedzie dobrze grało i wogole, i do czego chcesz podłaczyć PC czy TV??


Do TV, do PC właśnie podłączam kino domowe i chcę coś małego w zastępstwie wyszukać dla rodziców, którzy uważają że kino z kolumnami zajmuje im za wiele miejsca. Kino domowe wiadomo dużo lepszy sprzę, ale to raczej nie w tej cenie i nie w tych wymiarach (czy się mylę?), a generalnie chodzi o to, żeby zajmowało mało miejsca, i w jakimś stopniu miało zadowalający dźwięk.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem wiem cos o tym tez zabrałem kino domowe do PC ale mam taki problem ze mi sie spaliło i teraz chce kupic Amplituner bo chce wykorzystac te głosniki z kina a obecnie kupiłem sobie Logitech X530 (jak narazie polecam) a jezeli chodzi o ta Miniwieże to musisz sie dowiedziec o firmy a napewno do 600zł kupisz dobra. ( Jak znajdziesz jakas miniwieze wpisz w google opinie, lub plusy minusy np: LG FB163 opinie)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...