Skocz do zawartości

uszkodzone gniazdo hdmi (blu ray) marantz nr1501


turmaster

Recommended Posts

Witam wszystkich mam problem tydzień temu kupiłem sprzęt taki jak w opisie tematu. Był to zakup w sklepie Media-Expert jakiś tydzień temu. Na moje możliwości to dużo mnie kosztowało i jestem zawiedziony. Gniazdo hdmi jak się delikatnie porusza wtyczką to raz łapie raz nie. Mam odtwarzacz blu ray firmy Samsung i specjalnie polowałem na komplet gdzie w pełni wykorzystam go. Zastanawia mnie taka rzecz jak taka firma wydaje mi się że solidna mogła tak dać ciała. Nie chce rezygnować z tego kompletu bo jest dla mnie super. Męczy mnie to że w serwisie pan Stasiu czy jaki tam weźmie lutownicę i naprawi i taki badziew mi odeślą. Nie chcę amplitunera za taką grubą jak dla mnnie kasę gdzie ma być coś w środku lutowane, albo naprawiane. Pytanie do was w jaki sposób ubiegać się o wymianę całego zestawu na nowy, albo tylko amplitunera? Nie mogłem przez to dzisiaj spać w nocy i cały czas mnie to męczy. Proszę o konkretne odpowiedzi, a nie bicie piany i przemądrzanie się nawzajem tak jak to zaobserwowałem na innych forach. Za wszelką pomoc z góry dziękuję. Pozdrawiam Wszystkich
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to gniazdo wejściowe oczywiście, ale czy ktoś wie jak są te gniazda ze sobą spięte? Chodzi mi o to czy jak odtwarzacz blu ray podepnę pod wejście dvd czy dźwięk i obraz będzie tak samo przesłany i obrobiony jak pod wejście blu ray. Zastanawia mnie to bo ten wzmacniacz ma dts-hd i inne formaty odpowiednie dla blu ray ,a dzisiaj był serwis ze sklepu i koleś podpinał mi odtwarzacz blu ray pod wyjście dvd przecież to jest chore tak samo z dźwiękiem ustawił plix movie i mówił ,że tak ma być ustawione dla wszystkich filmów obojętnie czy dla dvd czy blu ray. Nie chciałem go wyprowadzać z błędu, ale to jest masakra. Zero jakiegokolwiek pojęcia na temat sprzętu audio. Niestety nie mogłem być w domu w czasie wizyty pracownika no i nie mogłem go dokładnie wypytać o wszystkie te rzeczy. Co najgorsze w domu była moja narzeczona, która nie ma pojęcia o tych tematach. Później czeka mnie wizyta w sklepie opiszę co i jak dalej. Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co mi wiadomo sklep nie ma obowiazku wymieniac towaru na nowy. Moga go przywrocic do stanu zgodnosci z umowa. Chyba po ktorejs tam naprawie mozna sie domagac wymiany na nowy.
Jak to bylo kupowane przez internet to zawsze mozna zwrocic i kupic gdzies indziej, ale bedzie sie w plecy na wysylkach. Jak sie zwroci i kupi u nich drugi raz to nie ma gwarancji ze nie dostanie sie tego samego... Chyba ze ma sie zapas gotowki i przed zwrotem tego kupic drugi, a potem zwrocic pierwszy. Wowczas nie ma bata i na pewno dostanie sie nowy. To rozwazania w przypadku gdybym mial racje i sklep nie mialby obowiazku wymiany na nowy. Bo wiecie, to troche tak jakby kupic auto z zepsutymi wycieraczkami i zadac nowego... Oni to moga faktycznei zlutowac, a ze ucierpi na tym jakosc dzwieku... nie udowodni sie im tego. A przeciez nie chodzi o to zeby sie po sadach ciagac.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...