Skocz do zawartości

Subwoofer do 300 zł


ErrorDTe

Recommended Posts

Serdecznie witam:)

Poszukuję subwoofera w cenie 300 zł, wiem ze to nie są kokosy ale myślę że coś używanego i wartego uwagi się trafi. Słucham ogólnie pojętej muzyki klubowej. Nie zależy mi jakoś szczególnie na jakości dźwięku ale nie chciałbym żeby to pierdziało:) Pokój ma ok 20m^2.

P.S

Zastanawiałem się nad nowym Koda PW-850P lub ale nie wiem czy to dobry wybór a tak poza tym to używane chyba można znaleźć troszkę lepsze.

Dziękuje za ewentualne odpowiedzi i pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już połowa sukcesu
Droga jest taka, kupujesz głośnik, wzmacniacz, oraz obudowe na zamówienie
Głośnik wrecasz do obudowy a do wzmacniacza wspomnine kabelki i na tym koniec, kolejna sprawa kable do suba
Niestey obawiam się, ze za 300zł to nadal mało co znajdziemy..
Kwestia z jakim zestawem ma to grac i czy masz mijesce na ustawienie suba w pokoju.. rozsądnie a nie byle gdzie.
Używki dostaniesz o tyle lepsze, markowe za podobne pieniadze w teoretycznie trochę lepszej jakości..ale tylko teoretycznie:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budżet może nie duży i musisz od razu uswiadomić sobie, że nie zgrasz go dobrze z głosnikami głównymi, ale jesli liczysz na dodanie łupnięcia to pewnie się nie zawiedziesz... Na allegro są dwie ciekawe propozycje: Magnat Motion Sub 250A i Yamaha YST-SW030. Szczególnie pierwsza opcja jest ciekawa, model nie taki stary, a nowy kosztował nie mniej niż 600zł, zresztą to podobna klasa do Yamahy.

Ogólnie rzecz biorąc przychylam się do zdania muzycznego, taki zakup do słuchania muzyki to nie jest najlepszy pomysł, chyba, że ma solidnie łupać, a nie koniecznie ginąć w całym obrazie stereo...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...