Skocz do zawartości

Sprzęt grający do 1500zł


Ualtus

Recommended Posts

Witam, chciał bym kupić jakiś zestaw stereo. Czytając różne posty nastawiam się na sprzęt używany.
Pokój do którego bym go wsadził ma wymiary 2,7 x 3,4 (około 9m2)
Muzyka której słucham to głównie metal, rock
Najczęściej puszczał bym muzykę z komputera, w przyszłości po dokupieniu odtwarzacza także CD
Od razu powiem że nie jestem melomanem, nie doszukuje się pojedynczych dźwięków w utworach, a także nie jestem fanem potężnych basów.

Natknąłem sie na taką ofertę:
Eltax Liberty 3 plus zasilacz

Słyszałem ze kolumny są dobre, a co do wzmacniacza, prawdopodobnie za jakiś czas kupił bym inny.

Jako że nie mam doświadczenia, prosił bym o podpowiedź, czy w/w zestaw wart jest swojej ceny, oraz prosił bym o pomoc w doborze wzmacniacza lub amplitunera do tego typu głośników.

Dobrze by było aby istniała możliwość podłączenia perkusji elektronicznej do zestawu
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena wydaje się być dość uczciwa i kolumny godne polecenia, tylko ten uszkodzony wzmacniacz... icon_question.gif . Ja spróbowałbym wynegocjować jakieś +/- 500 zł za same kolumny bez wzmacniacza. Bo ten Technics to taki przysłowiowy wrzód na dupie! Następnie poszukałbym jakiegoś sprawnego np.:
http://allegro.pl/wzmacniacz-denon-pma-535r-i1215181067.html
Pytanie na ile Cię stać, czy też ile maksymalnie kasy chcesz na ten cel poświęcić...?
Co do ostatniego pytania nie umiem pomóc icon_sad.gif nie wiem jakie są możliwości wyprowadzenia sygnału z Twojej perkusji i czy to sygnał liniowy?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...