Skocz do zawartości

Wybór kina domowego


blackluk

Recommended Posts

Witam serdecznie chciałbym prosić o poradę jakie kino domowe wybrać, myślałem o Onkyo nie chciałbym wydać więcej niż 6000 tyś. Zależy mi na niezłym zestawie z subwooferem i w atrakcyjnej stylizacji. Może ktoś będzie tak miły i podzieli się swoja fachową wiedzą i podrzuci jakieś liki z allegro czy innych miejsc.
Oczywiście jeśli uda się coś znaleźć koło 3000 tyś to będę szczęśliwy icon_smile.gif. Ewentualnie prosił bym o namiar w Krakowie na jakiś sensowny sklep z kinami , nie mówię tu o media czy saturnie, bo tam rzadko trafia sie ktoś kto faktycznie zna się na rzeczy.
Jeszcze jedno jak sie ma Yamaha w stosunku do Onkyo czy Denon bo znalazłem np coś takiego http://allegro.pl/najnowsza-yamaha-dobre-g...1213752141.html nie znam się na tym ale te kolumny chyba są niezłe.

Bardzo proszę was o poradę, z góry dziękuje.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokój 30 m2, mam PS3, a ze nie chce go jakoś strasznie obciążać to dvd do tego samo, bede słuchał i muzyki i oglądał filmy. Nie znam sie dlatego nie wiedziałem co mam jeszcze napisać. Zaznaczę żę nie musi to być coś z najwyższej póki (cho w tej cenie to i tak nie możliwe), jednak nie chce tez wywalić kasy w błoto.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 3 koła kupisz zestaw kina z BR z tzw "jednego pudełka" często są to disignerskie" produkty - jednym to odpowiada wizualnie innym nie.
Co do dźwięku podobnie jeden usłyszy i sie załamie jednemu będzie w miarę odpowiadało, a ostatni stwierdzi, że jest w 7 niebie.
Idz posłuchaj do sklepu może akurat Ci jakiś podejdzie - tego jest cała masa.
Co do normalnych zestawów "kin", mały budżet na coś w miarę znośnego - więc w zasadzie zostajesz na pułapie minimalnym
Ale nie zrażaj się określeniem "pułap minimalny" nie zawsze znaczy słabej jakościowo produkty!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...