Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
tasku

Jakie kable

Witam, zdecydowałem się na zestaw kina domowego: HK avr255, fronty: Magnat quantum 607, centralny Magnat quantum 613, monitory Magnat quantum 551, sub magnat betasub 25a, i szukam kabli, dzięki którym dźwięk będzie zaj*****y, proszę o pomoc
pozdrawiam

tzn że słąby zestaw czy git? budżet no tak szczerze mówiąc to nie wiem ile kosztują kable, potrzebne do satelitek z 8 metrowe, ale 500zł powinno starczyć, ofc nie chce jakiegoś wygórowanego jakiegoś na max

Cytat

tzn że słąby zestaw czy git?

to już kwestia indywidualna

Szukasz tylko kabli głośnikowych ? a IC?

IC to skrót od inter-connect. Jest to okreslenie na kable sygnałowe, niegłosnikowe tzn. na różne druty np. z wtykami RCA

hmm no w sumie to potrzebuję kabli od amplitunera do głośników wszystkich i coś co jest z tv i dvd do amplitunera, narazie mam kineskopowy, będzie lepszy niedługo, a te cinche to np do tego czy do czego?

Proponuje zapoznac sie z kablami firmy Ultralink tak za 30-35 zł za metr .Jak bedziesz chciał mymienic kiedys sprzet to proponuje zainwestowac w kable głosnikowe firmy Linn. Z dvd do ampli po coaxialu to np IXOS .

dziękuję, ale jeszcze nie wiem do suba co i czy coaxial jest niezbędny jak idzie hdmi od dvd?
pozdro

Tez polecam kabelki Ultralinka sa miłe w odbiorze i szczegółowe. Warte swojej ceny. Nie zapomnij tez o jakiś złoconych końcówkach do kabli.

Z tańszych kabli możesz się też zainteresować kablami Qed np. głośnikowy Qed silver anniversary, mają też w przystępnej cenie IC. Ewentualnie zerknij na ofertę kabli Tara Labs.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0