Skocz do zawartości

kino domowe do 2500zł


michal1

Recommended Posts

mam do wydania 2000 zł w ostatecznosci 2500 zł. mam dylemat na temat drewnianego kina domowego lub plasiki wiem że to nie fachowa nazwa ale za to przepraszam. Koledzy mi doradzają, żebym wzął drewniane lub zamontować samemu tzn skompletować kazdy odzielnie zeby sobie taki składak. Z rewnianego kina domowego propnują mi firmę Yamaha za 1900zł z media expert. Czy jest ktoś mi w stanie pomoć i doradzic co jak mam zrobić by sobie kupic sprzet do słuchania muzyki i od czasu do czasu jakiś film obejrzeć.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej kupic kino domowe z oddzielnych elementów niż "naleśnik" - czyli wszystko w jednym (amplituner z DVD) oraz plastikowe kolumny.

Co prawda "naleśnik" wyjdzie taniej (i to już w subwooferem), ale dźwięk ma gorszy i szcególnie w słuchaniu muzyki stereo jest tak sobie.
Zestawy "dzielone" pozwalają łatwo wymienić w razie potrzeby kolumny na lepsze, oraz mają dużo więcej możliwości podłączania kolejnych elementów (np. komputer, magnetofon, gramofon ...).
Poza tym w "dzielonych" możesz kupowac kawałkami: pierw amplituner (a DVD od razu lub później) i kolumny frontowe, a potem pozostałe kolumny (często kupujesz od razu 5 kolumn, a subwoofer później) i na końcu subwoofer (o ile jest potrzebny..)

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...