Skocz do zawartości

Słuchawki kłopot z Dzwiękiem LQ


Recommended Posts

Cześć

Jestem właścicielem słuchawek AKG 701K ( jestem z nich naprawdę zadowolony ). Ogólnie spisują się świetnie, ale mam pewien kłopot.

1) Gdy puszcze jakiś Clip LQ z np youtuba, nie jestem wstanie go wysłuchać bo w słuchawkach mama mały szum ( czy coś podobnego ), jest to strasznie wkurzające "szumu" nie mam nigdy na głośnikach ( zwykłe creativy ).

2) ten problem tez dotyczy słuchawek ale myślę że bardziej się tyczy karty dźwiękowej ( Prodigy 7.1 HiFi, na Win Xp ). Jak niekiedy (nawet spontanicznie ) wyłączę aplikacje albo włączę ich kilka naraz w słuchawkach mam już sam Szum ;/ jak np wyłączę słuchawki i odczekam 2 minuty szumu nie biedzę, albo jak podczas szumu zrobię podobną rzecz co go spowodowała to też zniknie.

Problemy te mam od początku, nie są strasznie wkurzające, działam na słuchawkach i kardzie od pół roku. Pisze z ciekawości czy jest to naturalne i czy np taki szum może szkodzić sprzętowi i czy mam omijać go jak ognia icon_razz.gif

Z góry dziękuje za odpowiedz.
Pozdrawiam Gimbus

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki tej klasy po prostu bezlitośnie obnażają wady taniego sprzętu i źle nagranej muzyki, to wszystko.

Weź swoje AKG do kogoś, kto ma normalny odtwarzacz CD, podepnij się pod gniazdko słuchawkowe w nim lub wzmacniaczu, zapodaj jakąś oryginalną płytę i będziesz wiedział, gdzie tkwi problem.
Wymienione przez Ciebie zakłócenia absolutnie nie są szkodliwe dla słuchawek, zapewne jednak działają Ci na zęby, co? icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...